dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Pomóż dobrać kolory domu, który musi mieć niebieski dach?

    Błagam o pomoc ludzi, którzy znają się na kolorystyce elewacji domu. po latach poszukiwań jest wreszcie projekt cudo KUROPATWA!
    jedyny szkopuł to brak kolornika. marzy mi się biały domek z niebieskim dachem, ale jaki ma mieć kolor stolarka: listwy wykończeniowe dachu, kolumny, kolor okien, kolor cokołu z płytek i cegieł na elewacji? jak to zgrać przy biało granatowym nie chcę zlepka ani tęczowych kombinacji. podoba mi się kolor drewna bordo-wiśniowy mahoń, ale nie wiem czy to ma sens z góry dziękuję za każdą wypowiedż. gwiazdeczka 66

  2. #2

    Domyślnie

    to może kolor "teak" lub "tik" - bardzo ciepły brązik, do tego wcale nie ciemny.

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo bardzo dziękuję utrafiłeś( aś)? w sedno tik bardzo nam się podoba, pasuje do projektu domu! jak już jesteś w temacie to proszę podpowiedz jaki kolor do tego na płytki cokołu niebieskie pod kolor dachu, czy brązik pod kolor tiku a co myślisz o kolorze na schody i taras proszę pomóż bo brak mi wyczucia stylu, a ty jesteś w temacie gwiazdeczka66 :

  4. #4

    Domyślnie

    trudno powiedzieć, niebieski to kolor dość zimny - dla mnie osobiście mało przytulny. ja bym dała wszystko w brązie, ew. płytki na cokół jakiś granat pod kolor dachu. sama musisz wybrać, zależy co ci się podoba. zastanawiam się, czy nie można ściągnąć z sieci programów, w których sobie dobierasz kolory dachów, elewacji itp.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony