dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 16
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 320
  1. #101

    Domyślnie

    Udało mi sie uruchomić link. Możesz obejrzeć je tutaj. Pzdr

  2. #102

    Domyślnie

    Bardzo dziekuje za zdjecia. My równiez mamy w planach połączyc kuchnie z gabinetem, dodatkowo z przedsionka z lewej strony stworzyć jeszcze garderobe, przesuwajac spiżarnię. Kuchnia wtedy nie bedzie aż tak duża.
    Jesli będziesz miał zdjecia z wewnatrz domu to prosze przeslij. Dodatkowo podaje mój adres email: [email protected]. Jesze raz dziekuje i równiez pozdrawiam życzac zawsze podejmowania trafnych decyzji. Justyna

  3. #103

    Domyślnie A MOZNA WAS ODWIEDZIC W ROBERCINIE ?

    JA BĘDĘ BUDOWAĆ W BASZKÓWCE KOŁO GŁOSKOWA - i najprawdopodobniej C34a.
    pozdrawiam

  4. #104

    Domyślnie miejsce na kominek w C34

    Ekspert feng shui proponuje nam aby dokonać zmiany w projekcie dot. umieszczenia kominka na ścianie przylegajacej do pokoju. Wyjaśnia, że kominek na środku domu może powodować w przyszłości brak enenrgi w domu oraz zaburzony rejon centrum, ktory odpowiada za zdrowie mieszkanców. Proponuje aby w domu obszar ten pozostawał wolny, odsłonięty i zupełnie pusty. Aby centrum domu było dużym neutralnym i zrównoważonym miejscem o spokojnej i integrujacej atmosferze.
    Mam jednak duże watpliowości czy salon będzie dobrze wygladał bez scianki na ktorej miał być kominek. Czy nie będzie zbyt przestronny dajac poczucie, że odpoczywamy w holu.
    Proszę wszystkich, a w szczególności osoby juz mieszkajace lub wykańczajace dom C34 o opinie i doradztwo. Jak wygląda salon bez zmian w projekcie, a jak może wyglądać bez ściany i kominka?
    Dziękuję i pozdrawiam.

  5. #105

    Domyślnie miejsce na kominek w C34

    Ekspert feng shui proponuje nam aby dokonać zmiany w projekcie dot. umieszczenia kominka na ścianie przylegajacej do pokoju. Wyjaśnia, że kominek na środku domu może powodować w przyszłości brak enenrgi w domu oraz zaburzony rejon centrum, ktory odpowiada za zdrowie mieszkanców. Proponuje aby w domu obszar ten pozostawał wolny, odsłonięty i zupełnie pusty. Aby centrum domu było dużym neutralnym i zrównoważonym miejscem o spokojnej i integrujacej atmosferze.
    Mam jednak duże watpliowości czy salon będzie dobrze wygladał bez scianki na ktorej miał być kominek. Czy nie będzie zbyt przestronny dajac poczucie, że odpoczywamy w holu.
    Proszę wszystkich, a w szczególności osoby juz mieszkajace lub wykańczajace dom C34 o opinie i doradztwo. Jak wygląda salon bez zmian w projekcie, a jak może wyglądać bez ściany i kominka?
    Dziękuję i pozdrawiam.

  6. #106

    Domyślnie

    Ściana kominkowa to ściana nośna. Ja na takie porady feng shui patrzę z przymróżeniem oka, zreszta wizualnie tez by mi się to nie bardzo podobało. No ale to Twój dom i Ty decydujesz/ Pozdrawiam

  7. #107

    Domyślnie

    Pozwolę sobie wkleić zdjecie Komfortowego, bardzo fajny domek i bardzo funkcjonalny. Jedyna wada to wysokie koszty budowy



  8. #108

  9. #109

    Domyślnie

    W sobotę zaczęlismy mury) Idzie sprawnie.

    Jarek68 a Ty gdzie przepadłeś? Pochwal się na jakim etapie jesteście??

  10. #110

    Domyślnie

    Jestem, jestem Ukończyliśmy ścianki. W poniedziałek "rolokasety" i dalej ku górze ... Mam problemik z uaktualnieniem stronki z fotkami.

  11. #111

    Domyślnie

    To daj znać jak tylko uda Ci sie uaktualnić. Chętnie oglądnę. Nawiasem mówiąc całkiem blisko nas budujesz. Nasza budowa jest w Wilamowicach kolo Bielska Białej.

  12. #112

    Domyślnie

    I stał się cud ... (brak troszkę ścianek), a co do odległosci to fakt Wilamowice od Mikołowa to "rzut beretem"

  13. #113

    Domyślnie

    Tylko dwa nowe zdjęcia czy jakos nie widze reszty? Te ostatnie jakie widzę to z czerwca. Możesz wkleic coś aktualnego? Ciekawa jestem jak postępy Mi rodzina przysłała ostatnie zdjecia w formie slideshowu wiec nie mam ich jak doczepic do photosite i pokazać....szkoda.

  14. #114

    Domyślnie

    Udało mi sie wrzucić 3 sztuki ze zdjęć murów. Jarek dużo jesteście do przodu?

  15. #115

    Domyślnie

    Zaczęliśmy szałowanie pod strop. Trochę się przyślimaczyło. Jak tam u Szanownego Towarzystwa posuwa sie budowanie? Jarek jak Wam idzie??

  16. #116

    Domyślnie

    Hmmm... . Wcale nie idzie... Raczej stoi ... Ma ruszyć od jutra ... Tak mi obiecuje mój wykonawca od 2 tygodni
    Zobaczymy ! Mamy rozpoczęte szalunki pod wieńce ...
    P.s. Mam wrażenie że C34 budują tylko 2 osoby ...

  17. #117

    Domyślnie

    U nas okna sa z innej parafii, bo mielismy budowac inny dom do którego kupilismy okna wcześniej i juz nie było ich jak oddać. Ciekawi mnie Jarek czy Wy tez poszerzaliście kuchnię, bo wydaje mi sie ze nie widzę sciany pomiędzy planowa kuchnia a gabinetem?
    Masz racje, chyba jesteśmy tu sami we dwójkę, przynajmniej wszystko na to wskazuje.

  18. #118

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o rezygnację z gabinetu to gratuluję spostrzegawczości ! Zrezygnowaliśmy też z podziału łazienek na rzecz jednej, ale za to troszeczkę większej ...
    Dzisiaj kierunek Zakopane ...

  19. #119

    Domyślnie

    Jarek czy udało się Wam juz namierzyć jakiś punkt sprzedaży rynien gdzie są dobre ceny? Musimy na dniach kupować i nie bardzo wiem gdzie uderzyć. W ogóle to jakie kupujecie?

  20. #120

    Domyślnie

    Temat rynien jest dla nas tak odległy jak przeprowadzka ... Proponowano mi rynny Braasa... Temat interesujący aczkolwiek wymaga wysupłania pewnej ilości gotówki.
    Od środy (tylko której) mają nam zbroić wieniec (cholerny dwuteownik 340)
    Ciku (co to za nick) czyż byś miała nieaktualny albumik ?

Strona 6 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony