dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 104
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    to jest po prostu żałosne....

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że takie wypowiedzi to będzie folklor i margines, a nie norma. Nie czekam na cuda, tylko normalność. I parę bardzo ciekawych informacji z ostatnich dwóch lat

  3. #23

    Domyślnie

    A u mnie od rana słoneczko pięęęęknie świeci...

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie



    No comments
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Myślę jak przedpiszący, że większość świadomego elektoratu PO nie oczekuje cudów.
    Kiełbasa przedwyborcza była konieczna, choćby po to, żeby odsunąć od władzy partię oszołomów.
    Zresztą, Kaczyński ze swoich obietnic zrobił sobie papier do d.py i na oczach wszystkich podtarł sobie nimi tyłek, wmawiająvc wszystkim dalej, że "zasady obowiązują" -tym samym wspiął się na szczyty hipokryzji.
    W tej sytuacji wystarczy, że PO, będzie powoli, acz konsekwentnie realizować swoje obietnice, aby choć w częsci nie były to słowa bez pokrycia.

    Mam nadzieję, że od dziś przestanę z przerażeniem i wstydem patrzeć na polski rząd, że z telewizora będą mówić do mnie ludzie NORMALNI bez obłędu i nienawiści w oczach,
    że przestaną się z nas nabijać cywilizowane kraje,
    że stanowiska będą obsadzane profesjonalistami, a nie wedle interresu partii i utrzymania władzy za wszelką cenę
    i na koniec wierzę, że moja firma nie będzie wiecznie prześwietlana i kontrolowana, że dadzą nam w końcu spokojnie robić swoje i normalnie żyć.
    over
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Z punktu widzenia chińskiego kalendarza to w zasadzie nic się nie zmieniło. Był rok kaczek, jest rok kaczek. Przecież to taka oczywista oczywistość
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    kuleczka jesteś w błędzie.

    Jeszcze Jarek u władzy, a do 13 grudnia coraz bliżej.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  8. #28

    Domyślnie

    Tiaaa. I tylko żebyśmy za dwa lata nie obudzili się z ręką w nocniku.
    Spełniłem marzenie - wybudowałem dom.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Cytat Napisał kroyena
    kuleczka jesteś w błędzie.

    Jeszcze Jarek u władzy, a do 13 grudnia coraz bliżej.
    oczywiście masz rację, zagalopowałam się z tym "od dziś"
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

  10. #30
    Guest

    Domyślnie

    3 minuty szczerości posła Kurskiego . Niepowtarzalna okazja

    http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,4599432.html

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    babolku
    Tragedia posła Kusrkiego jest prawdziwą prwdziwością.

    Chłopak jest 3 ci na liście w Gdańsku chyba, a tam mogli jeszcze wszystkich głosów nie policzyć, a tylko 2 pierwsze PiSanki mają fotele. A co jak chłopak nie dostanie immunitatu? Łon wie, że Jarek się za nim nie odglądnie jak odpadnie. A jest taka możliwa możliwość.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  12. #32

    Domyślnie Re: "I nastał nam NOWY ROK !!!!!"

    Cytat Napisał retrofood
    A może więcej niż Nowy Rok. Bo Nowy Rok jest co roku, a ten ... nastał po dwóch latach.
    Więc tutaj już nie świętujemy zwycięstwa Ligi Antykaczej (no, tylko troszeczkę), za to można komentować noworoczną rzeczywistość.
    Co się zmieni???
    nic

  13. #33

    Domyślnie

    Pozyjemy, zobaczymy. Lepiej na pewno nie bedzie ale może troche normalniej chociaż. Taką mam nadzieję. Moze powyborczy bałagan bedzie teraz nieco krótszy niz ostatnio?
    Przy czym budzet bedzie pewnie ten Gilowskiej - PO ma juz zgrabna wymówke- brak czasu.
    Ciesze się że rzad /no chyba ze się jednak dogadaja - w polityce wszak wszystko mozliwe/ i prezio nie będą z tej samej opcji - to daje większą przejrzystość wg mnie.
    ps. najbardziej śmieszy mnie możliwość wspólnej opozycyjności PiSu i Lidu.Jakze Jaro podniesie rączkę razem z Kaliszem
    "masz to na co godzisz się"

  14. #34
    Guest

    Domyślnie

    Jak do Leppera powiedział "wicepremier" to takie drobiazgi nic nie znaczą

  15. #35
    Guest

    Domyślnie

    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4603704.html

    JK w lipcu ogłosił, że jak w wyborach PiS nie weźmie 280 głosów, to kierownictwo się samokatapultuje.

    Czekać czy raczej nie?

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Beti_
    ...KRUS - do likwidacji !? moja teściowa pracuje ciężko na roli i opłaca krus
    no tą instytucję zaraz bym rozgonił

    widzisz Beti, ja teściową nie jestem, ale też ciężko pracuję ( np .kilka tygodni pod rząd po 7 dni po 12h ), nikt mi jakiś tam subwencji nie daje, kredytów ( w części umarzanych ), dopłat z unii tylko za to, że sie ma kawałek ziemi, etc. a zmuszony jestem płacić ZUS. dlatego uważam, że KRUS to okradanie reszty społeczeństwa.I mnie.
    niestety, jak PO wlezie w koalicje z PSL, to przypuszczam, że wątpię w likwidację KRUS.

    pozdro

    PS przepraszam za offa

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał baba_budowniczy
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4603704.html

    JK w lipcu ogłosił, że jak w wyborach PiS nie weźmie 280 głosów, to kierownictwo się samokatapultuje.

    Czekać czy raczej nie?
    Ja bym nie czekała To kokieteria taka była
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #38

    Domyślnie

    Zeby nie bylo, ze powodem do zartow sa tylko nielubiani przegrani.

    Tak bedzie:

    - Poniedziałek
    Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do kraju.

    - Wtorek
    Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.

    - Środa
    Donald Tusk obniżył podatki – od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą 1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia – pielęgniarka zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec Francji i Irlandii by podjąć pracę w polskich szpitalach.

    - Czwartek
    W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie – UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie transportowane mięso z Polski do Rosji.

    - Piątek
    W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i 320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz – nowa minister infrastruktury - przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin

    - Sobota
    Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto wprowadził poszóstne becikowe i ulgę na dziecko – bez kozery - pińcet tysięcy.

    - Niedziela
    Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.

    P.S.
    Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by jabłka już nigdy nie drożały.


  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał baba_budowniczy
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4603704.html

    JK w lipcu ogłosił, że jak w wyborach PiS nie weźmie 280 głosów, to kierownictwo się samokatapultuje.

    Czekać czy raczej nie?
    obiecanki- cacanki, a głu.....mu radość.
    powiedzenie to pamiętam z dzieciństwa, ale aktualne jest do dzisiaj...

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    A ja mam nadzieje, ze styl sie zmieni i kultury przybedzie i skonczy sie juz Oni i My - bo przeciez Polska to jedno panstwo i Polacy to jeden narod.
    A jak wojny nie bedzie to i problemami bedzie mozna sie zajac.

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony