dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 34
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 664
  1. #201

    Domyślnie

    A ja polecam Ci firme PEKA - szwajcarska jakość, a cena taka sama (1600zł. tego co pamiętam)

  2. #202

  3. #203

    Domyślnie Szafki typu cargo - jakie wymiary?

    Mam dwa pytania:
    1. Jakie może być najwęższe cargo?
    2. Magic corner - jaki najmniejszy wymiar?

  4. #204

    Domyślnie

    Zajrzyj tu http://www.peka.pl
    Podejrzewam, ze maja w ofercie mniej wiecej to co inni producenci.

  5. #205

    Domyślnie

    Ja mam tylko jedną szafkę cargo ale ma około 30 cm

  6. #206
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Anoolka
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Jak zapytam meza, ktory robi kuchnie, to napisze dokladnie

  7. #207
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sowa (monikaka)

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    559
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    U mnie będzie duża 30szer na 207 wys i waska 15 pod blatem.

  8. #208

    Domyślnie

    cargo 30/207, 15/82, 30/82
    magic corner do szafki narożnej 105

  9. #209

    Domyślnie porozmawiajmy o kuchniach

    W które z kuchennych wynalazków warto zainwestować? Jak Wam się sprawują w użytkowaniu?

    szuflady z hamulcami?
    szafki cargo?
    kosze do szafek? Składane czy obrotowe?
    wyciągane wylewki?

    Może coś jeszcze?

  10. #210

    Domyślnie Re: porozmawiajmy o kuchniach

    Witam

    Doświadczenia z wynalazkami kuchennymi jeszcze nie mam, do tej pory moje kuchnie były do bólu tradycyjne, ale jestem świeżo po rozmowie z przedstawicielem firmy robiącej meble na wymiar i teraz czekam na wycenę moich pobożnych życzeń. W swojej nowej kuchni chcę mieć szuflady samozamykające się - baaardzo wygodne w użytkowaniu (przetestowane u znajomych), chcę mieć na zasadzie cargo wstępny sortownik śmieci, wysuwane półki w wiszących szafkach. Podczas pomiarów i robienia wstępnego projektu ten pan zaproponował mi jeszcze małe cargo w okolicy płyty grzejnej na przyprawy itp.

    Mam nadzieję, że wycena nie zwali mnie z nóg i nie będę musiała rezygnować z tych udogodnień. Widziałam już kilka kuchni robionych przez tę firmę - bardzo ładne a ceny naprawdę przyzwoite.


    pozdrawiam serdecznie
    Basia

  11. #211

    Domyślnie

    Ja kasę dokładam do systemu Blum, do wyciąganej wylewki, okapu z lepszym wyciągiem. Co jeszcze będzie, to się jeszcze okaże.
    Syska

  12. #212

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagNati
    Ja kasę dokładam do systemu Blum, do wyciąganej wylewki, okapu z lepszym wyciągiem. Co jeszcze będzie, to się jeszcze okaże.

    Co to jest wyciągana wylewka? Pewnie głupie pytanie... czy to chodzi o coś w rodzaju 'prysznica' w baterii przy zlewie?

    pozdrawiam
    Basia

  13. #213

    Domyślnie

    Dokładnie. Początkowo myślałam "po co mi ten badziew" ale teraz, to dobry pomysł na opłukanie dużego garczka. Dolanie wody do miski na podłodze, reszta do wykorzystania przez Twoją inwencję twórczą

    ja chcę coś takiego-> http://www.aglos.pl/index.php?produc...uct&prod_id=71
    Syska

  14. #214

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagNati
    Dokładnie. Początkowo myślałam "po co mi ten badziew"

    Hmmm... a ja to nawet w ogóle nie myslałam o czymś takim, w żadnych kategoriach a to naprawdę ma sens. Zakup zlewu i baterii jeszcze przede mną, więc kto wie... Ale najpierw muszę dostać wycenę tego co sobie zaplanowałam i jak się nie złapię za głowę gdy usłyszę cenę za meble, to może i na baterię z wylewką zostanie


    pozdrawiam
    Basia

  15. #215

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagNati
    Ja kasę dokładam do systemu Blum, do wyciąganej wylewki, okapu z lepszym wyciągiem. Co jeszcze będzie, to się jeszcze okaże.
    moja mama uzytkuje coś takiego i jest super, w mojej kuchni na 100% będzie

  16. #216

    Domyślnie

    Cytat Napisał danap
    Cytat Napisał MagNati
    Ja kasę dokładam do systemu Blum, do wyciąganej wylewki, okapu z lepszym wyciągiem. Co jeszcze będzie, to się jeszcze okaże.
    moja mama uzytkuje coś takiego i jest super, w mojej kuchni na 100% będzie

    Mówisz o wylewce czy systemie blum? Jeśli o wylewce, to możesz coś więcej napisać?


    pozdrawiam
    Basia

  17. #217

    Domyślnie Re: porozmawiajmy o kuchniach

    Cytat Napisał Maggie
    W które z kuchennych wynalazków warto zainwestować? Jak Wam się sprawują w użytkowaniu?
    szuflady z hamulcami - nie mam hamulców w szufladach (a mam w szafkach) i żałuję, ale są do kupienia takie tanie piprztyki w IKEA (takie przyciski wyhamowywujace w ostatniej chwili), chyba zakupię; nie ma bólu bez hamulców, ale wygodniej z hamulcami.

    szafki cargo - jak najbardziej, bardzo pakowne i dobry dostęp do zawartości;

    kosze do szafek? Składane czy obrotowe? - kosze obrotowe to duża strata miejsca, niby łatwiejszy dostęp, ale widzę że juz ludzie z nich rezygnuja (ja też), a takie w pelni wysuwane podwójne super hiper systemy niestety są strasznie drogie;

    wyciągane wylewki - jak najbardziej!!! opłukac zlew, nalać wody do dużego naczynia (nie mieszczącego sie w zlewie) czy generalnie skierować gdzieś strumień wody przy płukaniu, ale to juz nie jest aż taka różnica cenowa miedzy zwykłymi wylewkami czy wyjmowanymi; juz od 200 zł mozna kupić kran z wyjmowana wylewką, oczywiscie renomowanej formy duzo drożej, ale to juz jakiego by typu nie kupować cena bedzie odpowiednio wysoka;

    To co mi sie podoba w kuchni, a z czego jednak zrezygnowałam (kwestie techniczne i finansowe) to wysuwanie kosza/koszy na śmieci umieszczonych pod zlewem nogą (np. nacisnięcie pedału=otwiera się szuflada z sortownikiem śmieci).

    Generalnie dużo szuflad w kuchni - małych i dużych, dają dużo wygodniejszy dostęp do całej zawartości.

    Pozdrawiam
    zielony_listek

  18. #218

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basiaw
    Mówisz o wylewce czy systemie blum? Jeśli o wylewce, to możesz coś więcej napisać?
    mialam na myśli wylewkę, a zielony_listek wyręczył mnie i napisal coś więcej:

    Cytat Napisał zielony_listek
    wyciągane wylewki - jak najbardziej!!! opłukac zlew, nalać wody do dużego naczynia (nie mieszczącego sie w zlewie) czy generalnie skierować gdzieś strumień wody przy płukaniu

  19. #219

    Domyślnie

    Odnośnie bluma to chodziło mi o wszelkie zawiasy, carga, prowadnice. Zero problemi i dożywotnia gwarancja.
    Syska

  20. #220

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagNati
    Odnośnie bluma to chodziło mi o wszelkie zawiasy, carga, prowadnice. Zero problemi i dożywotnia gwarancja.
    Firma która robiła mi pomiar kuchni (i teraz czekam na wycenę) akcesoria bluma ma w standardzie, nawet najtańsze meble mają te zawiasy, co chyba dobrze świadczy o firmie. Oczywiście za samozamykające szuflady trzeba zapłacić więcej niż za zwykłe na rolkach, ale i tak jakoś sympatycznie liczą koszta i mam nadzieję, że będę mogła pozwolić sobie na zamówienie mebli.


    pozdrawiam
    Basia

Strona 11 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony