dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 32 z 34
Pokaż wyniki od 621 do 640 z 664
  1. #621

    Domyślnie

    sorka a co do tej wagi to teraz patrzyłem na tą strone to jednak blum ma do 60cm 30 kg nie wiem dlaczego ale mi sie wydaje że każdy tandembox ma udżwig do 50 kg. ale mogę sie mylić...

  2. #622

    Domyślnie

    To w takim razie jeden rodzaj frontu ma mieć 60cm szerokości i 30 wysokości a drugi 60cm szerokości i 15 wysokości. Co trzeba kupić pod takie fronty?

  3. #623

    Domyślnie

    czyli chcesz miec szafke na wysokość 45 cm ??? brakuje tutaj czegoś ! szafki w standardzie maja 72 cm. musisz znaleźć na google odpowiednia prowadnice do wysokości i szerokości ale nie ukrywam nie pasuje mi to czy sie dobrze rozumniemy czy to ma byc jedna szafka i z jaka ilościa szuflad czy osobne szuflady nie zwiazane ze sobą ps. zamiast rodzaj frontu napisz wymiar frontu (udawajmy że sie znamy pozory to podstawa )

  4. #624

    Domyślnie



    Mam nadzieję że teraz nie będzie wątpliwości

  5. #625

    Domyślnie

    no to prowadnice musisz znalezc odpowiednie do szafki na glebokosc 58 cm bo takie są standardowe ale lepiej zmierzyć stan z natury i na tyle dlugie aby wytrzymaly cieżar szafki ale w tym ktora to ma byc dokaldnie.

  6. #626

    Domyślnie

    Tylko ja nie pytam o głębokość..... Pytam czy do frontu 60cm muszę kupić Tandemboxa na 600 czy na 550 ? Kurczaki, no jaśniej już tego nie potrafię wyjaśnić ...

  7. #627

    Domyślnie

    no musisz kupic tandemboxa do 600 no bo jak inaczej ! ale ci pisze zapytaj sie w tym sklepie internetowym ! wkoncu oni ci najlepiej powiedza !

  8. #628
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    generalnie wymiar 600 i 550 to długość prowadnicy więc zależy od głębokości szafki jaka będziesz miał - ja mam 520 mm głęboką więc wzięłam 500 mm prowadnicę tandembox , jeśli chodzi o front to raczej chodzi tu o wysokość prowadnic czyli rozmiar M , D itd
    M- to niska szuflada do frontu standardowego 14 cm , D do wysokich frontów np 28 cm lub wyższych. ja mam np szuflady dolne D z frontem 71.3 cm a pod nimi schowane 2 wewnętrzne mniejsze szuflady ;_)
    tu może dopytaj dokładnie o skład zestawu - i o jakim froncie mowa- czy to sa wewnętrzne szuflady? bo do zwykłych to i tak montujesz fronty takie jak w reszcie mebli
    Ostatnio edytowane przez bradykardia1 ; 04-01-2011 o 18:33

  9. #629
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    Cytat Napisał bradykardia1 Zobacz post
    generalnie wymiar 600 i 550 to długość prowadnicy więc zależy od głębokości szafki jaka będziesz miał - ja mam 520 mm głęboką więc wzięłam 500 mm prowadnicę tandembox , jeśli chodzi o front to raczej chodzi tu o wysokość prowadnic czyli rozmiar M , D itd
    M- to niska szuflada do frontu standardowego 14 cm , D do wysokich frontów np 28 cm lub wyższych. ja mam np szuflady dolne D z frontem 71.3 cm a pod nimi schowane 2 wewnętrzne mniejsze szuflady ;_)
    tu może dopytaj dokładnie o skład zestawu - i o jakim froncie mowa- czy to sa wewnętrzne szuflady? bo do zwykłych to i tak montujesz fronty takie jak w reszcie mebli
    wszystko dobrze lecz po co napisałeś , CZY WEWNĘTRZNE > nie ma reguły czy prowadnice sa do nakładanych czy wpuszczanych - jest różnica w głębokości montażu prowadnić jak i szerokości montażu inserta

  10. #630

    Domyślnie

    Cytat Napisał bradykardia1 Zobacz post
    generalnie wymiar 600 i 550 to długość prowadnicy
    No... o to mi chodziło. Nie wiem czemu ale cały czas kojarzyłem ten rozmiar z szerokością...... ehhh...

    Czyli ważna jest głębokość szafki a szerokość frontu jest dowolna, tak ? Bo spodu i tak nie ma w komplecie tylko trzeba dorobić. Teraz dobrze kombinuję ?

  11. #631
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    nielot jak tak bedziesz kombinował to bedziesz musiał zmienić nick na LOT dno jak i scianka tył szuflady , sa osobnym elementem i wymiar płyty 16mm,,, abyś się nie pomylił < chyba ze zrobisz podfrezoiwanie <wejdz na strone blum i tam masz zwymiarowania jak odejmować dno i sciankę >

  12. #632

    Domyślnie

    Nawet sobie pościągałem foldery z ich www ale tyle tam tego że jednak nielot będzie właściwsze

  13. #633
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    w razie problemów pisz na gg lub skype a pomoge podam Tobie wymiary itp

  14. #634
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał nielot2 Zobacz post
    No... o to mi chodziło. Nie wiem czemu ale cały czas kojarzyłem ten rozmiar z szerokością...... ehhh...

    Czyli ważna jest głębokość szafki a szerokość frontu jest dowolna, tak ? Bo spodu i tak nie ma w komplecie tylko trzeba dorobić. Teraz dobrze kombinuję ?
    dokładnie ja ściągnęłam sobie wymiary formatek czyli dna i tyły szuflad ze strony bluma bo w pierwszej wersji mieliśmy sobie rozkroić płytę w stolarni , ale w belmebie sprzedają gotowe ucięte formatki do kazdej szer szuflad wiec kupiłam sobie tam

  15. #635
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fabregasss

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    szukałem długo Magic Corner z instrukcja montażu która się mi naprawdę przydała wiec daje link na którym jest instrukcja montażu wraz z produktem moim zdaniem jest to bardzo dobra rzecz
    http://www.imeble.eu/kosz-magic-corner-confort-900.html

  16. #636
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    artenova

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    65

    Domyślnie

    Na pewno należy polecić duże szuflady na pełnym wysuwie. Nie to że są pojemne to jeszcze nie trzeba nurkować w głąb szafki.


  17. #637

    Domyślnie System szuflad BLUM TANDEMBOX i do tego TIP-ON

    Witajcie,

    Czy ktoś może wie, jak działa zamykanie szuflad tandembox z bluemotion, a do tego TIP-ON? Czy tak, że otwieranie polega na naciśnięciu szuflady, a zamykanie po prostu na jej pchnięciu? Czy też TIP-ON wyklucza automatyczne domykanie i trzeba ręcznie dociągnąć szufladę do korkupu i wtedy "zatrzask" się zatrzaśnie i będzie zamknięta?

    Michał

  18. #638
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Ray23
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    237
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Szuflada z Tip-On wymaga dociśnięcia do korpusu. Nie ma bluemotion.

  19. #639

    Domyślnie

    podbijam temat - z czego łatwiejsze w utrzymaniu, jakie rozwiązania są super a czego lepiej unikać jak ognia?!
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  20. #640
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jarett
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1.005
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie tandembox a metalbox i inne chwyty marketingowe

    Im więcej rozglądam się za kuchnią tym bardziej się zastanawiam ile jest w tym wszystkim technologii a ile marketingu.
    Czy ktoś mi na przykład potrafi wytłumaczyć różnicę między szufladami tendembox a metalbox (mowa o nomenklaturze bluma).

    Że niby medal przyjmują mniejsze obciążenia, tak?
    Jeden ze sprzedawców mówił, że metalbox nie ma pełnego wysuwu... katalog bluma wydaje się mówić co innego. Jak jest?
    Czy metalbox to rzeczywiście rozwiązanie bieda i kryzys, która się sypnie po 2 latach?
    Czy do metalboxa są też 'systemy organizacyjne' (przegródki na talerze itp.) jak do tandemboxa?

    Albo - czym ktoś miał do czynienia z nieoryginalną półką le mans. W sensie taką nie z Peki. Bo różnica między oryginałem a podróbką wynosi 1500zł... domyślam się, że to jakaś chińszczyzna, ale niestety nie widziałem jej na żywo...
    Podobnie z Magic Cornerami - Rozrzut cenowy wynosi od 1500 do 3500 zł...

Strona 32 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony