dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Jak sobie z tym radzicie?

    Już mi się nie chce na ten temat dyskutować . Oddajmy się weselszym tematom
    Per Aspera Ad Astra

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    No cóż nie od dzisiaj wiadomo, że kościół jakikolwiek to jedne z najlepiej działających organizacji gospodarczych i politycznych.
    Kościół katolicki jest najbogatszy.

    Czy to dobrze, że kościół w Polsce ma tzw swoje interesy ? Myslę, że tak bo koszta działalności są wysokie w stosunku do tacy czy różnych opłat pobieranych przy okazji - chrzest, komunia, pogrzeb itp.. Nie wiem dokładnie bo kościół jakikolwiek nie jest transparentny ale domyślam się patrząc na ilość kościołów czy innych obiektów sakralnych w jurysdykcji, że koszta mają olbrzymie !!!

    Czy to dobrze, że nie płaci podatku - nie dobrze. Jest to niesprawiedliwe. Jakikolwiek obrót pieniędzy to działalność gospodarcza od której trzeba płacić podatek.

    Prowadzenie się księży, ich szczególnie amoralność ( jakikolwiek sexualizm), epatowanie bogactwem czy niesprawiedliwe traktowanie wiernych jest w 100% naganne.

    Myślę też, że wielu ludziom do WIARY nie potrzebne jest sanktuarium czy obrzęd ale przeświadczenie, że 10 przykazań jest warte przestrzegania !!! Spada ilość wiernych odwiedzających regularnie kościoły i pewnie będzie tak jak w krajach starej unii - ja się tym zjawiskiem wogóle nie przejmuję.


    Pozdrawiam
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  3. #3

    Domyślnie

    Uwazam ze kosciol i domy pobliczne w polsce powinny placic podatki tak jak reszta spoleczenstwa AMEN
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldibmw
    Uwazam ze kosciol i domy pobliczne w polsce powinny placic podatki tak jak reszta spoleczenstwa AMEN
    Na Węgrzech niedawno zalegalizowano prostytucje ale u nas to nie przejdzie jeszcze długo,nie widzę partii politycznej która by sie nawet odważyła wysunąć taki projekt ustawy

  5. #5

    Domyślnie

    i tu masz racje ,ogromna kasa idzie bokiem a pielegniarki i lekarze wyjezdzaja...
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony