dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 824 z 824
Pokaż wyniki od 16.461 do 16.475 z 16475
  1. #16461

    Domyślnie

    Olga pozdrawiam Cię

  2. #16462
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    szkoda, ze Tu się już nie pokazuje

  3. #16463
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Akuku

    Ale numer, znalazłam swój wątek

    Jest tu jeszcze ktoś?
    Wpadłam z prośbą o pomoc http://forum.muratordom.pl/showthrea...pami%C4%99ta-)
    Możecie?

    A ja może tu zostanę... jak znajdę jakiś dział rozbiórek, demolek i innych takich - kolejne tymczasy demolują wypracowane ciężko mieszkanko

  4. #16464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Nudzi mi się po nocy, więc przedstawię aktualnych mieszkańców Mieszkanka zwanego też gdzieniegdzie Wariatkowem

    Po 1) i najważniejsze jest fota w awatarze - ciutkę się przeterminowała wprawdzie, ale co tam

    2)
    Babcia Szelma


    3)
    Ciotka Tatoo - Taćka


    4)
    Delicja aka NieZTegoŚwiata


    Te trzy panny powyżej są Uznanymi domownikami, reszta to tymczasy z podziałem na wieczne i mniej-wieczne

    Wieczne:


    Baśka-Tylko-Na-Mnie-Pacz, najpiękniejsza dzika dzicz domowa


    Brzdąc - Baśki braciszek, prawie tak samo nietykalski co siostra; ciągle mam nadzieję, że jednak się w końcu pogodzi z ludźmi i będę mogła się go pozbyć na czyjąć korzyść


    Faxe - "Browarek" Dobrali się z Brzdącem jak w korcu maku... Łącznie jakieś 11 kg strachu i bezmózgowia


    Foster - "Browarek", rodzony brat Faxe'a, kotek tak naprawdę hospicyjny, chory od urodzenia, na leczeniu paliatywnym "Moja mała skarboneczka"

    Mniej-wieczne


    Kulokot aka Koko, kocia po zmarłej, z problemami behawioralnymi i ambiwalentnym stosunkiem do kuwety


    "Chłopcy z Nowolipia" Czarni - Wit i Witalis oraz bury Miron (mój prywatny ukochany kotek-który-nie-może-zostać)


    Nenga aka Nendza - też z Nowolipia, jeszcze na leczeniu i kwarantannie, ale zrobię z niej super-kota



    Uuuuufff... to chyba wszyscy mieszkańcy Mieszkanka zwanego Wariatkowem
    Aczkolwiek na wysuniętych choć nieodległych placówkach mam jeszcze ze dwa kotecki naznaczone swoją łapą

    Cholernamarmura aka Anakonda aka Gad udający bengala - jeszcze jeden wymarzony kotek, który nie mógł zostać


    AlKaida aka Pomponia - udająca persa lub długowłosego brytka (do wyboru ), aktualnie odrastająca po goleniu.

    aaaa... jeszcze jakieś dwie sznurówki wylądowały ostatnio na tymczasie, ale do nich się niespecjalnie poczuwam, więc fotki będą jutro.
    O ile ktoś tu w ogóle zajrzy.
    Bo bloga do szuflady to sobie mogę na jakimś mniej up...wym forum prowadzić

  5. #16465
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    ooo kochana, witam spowrotem
    Masz duuużo tych podopiecznych...mam nadzieje, ze ci którzy mają znaleźć to znajdą swój dom docelowy, oby predzej....tylko chyba miekszanie trochę ciasnawe, co?

  6. #16466
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Troszkę

    Staram się ich pozbywać w miarę możliwości, ale co się któregoś pozbędę, to zaraz się jakaś nowa bida napatoczy...
    Te dwie ostatnie panny udało mi się po znajomych poupychać - zaczynam być niebezpieczna dla otoczenia

  7. #16467
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    jak ja się cieszę, że jesteś!!!

    mnie mało na forum FM i tym bardziej jestem zachwycona twoją obecnością

  8. #16468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cześć Akuś!

    Fajnie Cię znowu widzieć

  9. #16469
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie


  10. #16470
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cześć Monia

  11. #16471
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Wiedziałam, że w końcu się pokażesz, małpiszonie
    Kociaków masz sporo

  12. #16472
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Ano sporo... 2 dni temu karmicielka sąsiadka zgarnęła siostrę Nengi. W stanie półnapół
    Właśnie wróciłam od weta - jeśli mała przeżyje i nic się nie wykluje, to za jakieś 2 tygodnie też trafi do mnie.
    Na szczęście zaczyna się rozkręcać sezon adopcyjny, bo już w piętkę gonię
    Wakacje to najgorszy moment w życiu kociarza - więcej kotów traci domy niż je znajduje, a sezon kociakowy w pełni :/

    Ale nie ma tego złego... i w temacie - odkryłam niedawno, że środek do odkażania klatek i stołów chirurgicznych świetnie czyści jasne fugi

  13. #16473
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    dobrze wiedzieć, bo wszędzie mam jasne i zaczynają być już coraz mniej jasne, zwłaszcza na podłodze łazienki Tylko skąd ten środek wytrzasnąć? Przecież nie zrobię skoku na szpital

  14. #16474
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jkrus

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Iwonicz Zdrój
    Kod pocztowy
    38-440
    Posty
    2

    Domyślnie

    Podziwiam Cię za ogólny remoncik starego mieszkania, ale nie wiem jakim stylu urządziłaś to mieszkanie.
    Moim zdaniem należało to wykonać w starym stylu, z zastosowaniem starych przedmiotów, oraz starych mebli.
    Tak ja to widzę bo jestem z tym tematem związany, zajmuję się renowacją starych przedmiotów i mebli wykonanych z drewna.
    Miłego wieczoru.

  15. #16475
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Styl ewoluował w kierunku drapakowego-odrapanego, a mieszkanie zostało opanowane przez tabuny przewijających się kotów i kociąt
    Na renowację niestety kasy nie starczyło
    Trudno, uhaha
    Z przerażeniem myślę, że należałoby się odświeżenie chałupy

Strona 824 z 824

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony