dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    marnia

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    733
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    pati
    jeżeli jest to perzyłącze to myślę, że każdy kto chcę sie do niego podłączyć musi mieć waszą zgodę i się dołożyć. Tak zreszta wszyscy mówią.

    U mnie wode robia tylko Ci bliżej sieci i drogi. A wogóle to jestem wk..
    Zacząłem ławy robić i w tym samym czasie facet zaczął kopać droge pod wodociąg. I jak ja teraz beton dowiozę . Koniec świata.

    Ale pozytywwne myślenie i będzie dobrze

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    marnia

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    733
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    lisia
    tak jest upór i determinacja.

  3. #23

    Domyślnie

    marnia nie przejmuj się może za nim będzie ci potrzebny beton wodociąg będzie już zrobiony - jak to mówisz pozytywne myślenie - bo tylko to nam pozostało
    ja np kupiłam 15 ton piasku a sąsiad niwelował działkę i zmieszał nam ten piasek z gliną ii do niczego już się nie nadaje a ile już było takich sytuacji nie zliczę, a to dopiero początek i wszyscy dookoła mówią że jak zły początek to potem może być tylko lepiej. Patrząc na nas to nie wiem nie wiem u nas to raczej jak w filmach Hitchcoka zaczyna się od katastrofy a potem napięcie narasta hihihihihihi

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    marnia

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    733
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Ha ha ha ha
    hi hi hi hi
    Rozbawiłaś mnie tym stwierdzeniem.
    Mam cichą nadzieję, fe .. Głośną nadzieję.
    nie też źle
    WIEM, ŻE PÓŹNIEJ BĘDZIE OK
    Ja startuję jak pociąg, najpierw powoli, jak zółw ociężale, a potem jak się rozkręci to aż do przeprowadzki.
    Moje ostatnie 2 dni są w dzienniku.

    buźka

  5. #25
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar patka
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    344
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    kurcze zaciekawiliscie mnie, u nas jest tak 3 dzialki my na koncu droga wspolna. za jednym zamachem ustanowilismy sluzebnosc dla mediow tj, prad ,woda i gaz. czy to oznacza ze jak my chcemy wodociag najdalej polozeni i za to zaplacimy to reszta moze sie sama podlaczyc bez laski, czy mozemy to jakos wymusic zeby nam zwrocili kase jak beda sie chcieli podlaczyc?

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hiv
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał patka
    kurcze zaciekawiliscie mnie, u nas jest tak 3 dzialki my na koncu droga wspolna. za jednym zamachem ustanowilismy sluzebnosc dla mediow tj, prad ,woda i gaz. czy to oznacza ze jak my chcemy wodociag najdalej polozeni i za to zaplacimy to reszta moze sie sama podlaczyc bez laski, czy mozemy to jakos wymusic zeby nam zwrocili kase jak beda sie chcieli podlaczyc?
    Chciałbym podpytać jak to jest w związku z powyższym? To bardzo ważne pytanie.

    U nas w akcie mamy wpisany dojazd przez działkę powstałą z podziału działek. Nie mamy jednak służebności dla mediów(ale planujemy to uzupełnić). Od ujęcia wody mamy jakieś 200m po drodze powstałej z podziału.

    Jakie to moga być okszta podłączenia wody?
    Emanuela II
    DZIENNIK
    KOMENTARZE

  7. #27
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar patka
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    344
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Koszty sa bardzo duze, dla wodociagu w Wawie min 80zl/mb +1500 koszt wcinki +2000koszt stały. dwie pierwsze pozycje do podzialu+ mapa i geodeta.

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hiv
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał patka
    Koszty sa bardzo duze, dla wodociagu w Wawie min 80zl/mb +1500 koszt wcinki +2000koszt stały. dwie pierwsze pozycje do podzialu+ mapa i geodeta.

    80zł??? Gdyby to tyle kosztowało u mnie za wodociąg to bym się nie zastanawiał w ogóle... U nas 200zł to minimum więc za 200m które mam to kosmos cena...
    Emanuela II
    DZIENNIK
    KOMENTARZE

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pado

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    Poznań /Okolice
    Posty
    834
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Fakt,że przy 200 m cena wychodzi kosmiczna . Może własna studnia wyjdzie sporo taniej i można pokusić się o ogrzewanie domu pompa ciepła . Może to jest jakieś wyjście .

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hiv
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał pado
    Fakt,że przy 200 m cena wychodzi kosmiczna . Może własna studnia wyjdzie sporo taniej i można pokusić się o ogrzewanie domu pompa ciepła . Może to jest jakieś wyjście .
    Jak najbardziej będzie studnia. PC sobie daruję. Na razie jak dla mnie ekonomicznie to nie jest dobry interes.
    Emanuela II
    DZIENNIK
    KOMENTARZE

  11. #31
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar patka
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    344
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    w piasecznie pod warszawa ceny dochodza tez do 200zl, zalezy to oczywiscie czy przez teren utwardzony czy nie, my niestety zapewne wybierzemy studnie a to z powodu sasiada ktory na nic sie nie chce skladac

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony