dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Czy geodeta może przedłużyć ważność mapki?

    Geodeta zrobił mi mapkę do celów projektowych. Zaznaczył na niej datę do kiedy jest ważna (3miesiące). Niestety nie wyrobiłem się z resztą papierów do pozwolenia na budowę.
    1. Czy w starostwie odrzucą mi tą mapkę?
    2. Czy to prawda, że geodeta robiący mapkę może przystawić pieczątkę i przedłużyć jej ważność o np kolejne 3 miesiące?

  2. #2

    Domyślnie

    IMHO nie ma czegoś takiego jak okres ważności mapki (choć oczywiście słyszałem o urzędnikach którzy wymagają aby mapka nie byłą starsza niż np 6mcy...)
    jak następnego dnia po otrzymaniu przez Ciebie mapki od geodety ktoś postawi w starostwie na mapie jakąś kreskę (naniesie np siec energrtyczną) w zakresie obszaru który obejmuje Twoja mapka to Twoja mapka staje sie automagicznie nieaktualna.

    moja mapka do celów projektowych miała ponad rok jak składałem wniosek o pozwolenie na budowę. I była jak najbardziej OK.

  3. #3

    Domyślnie Re: Czy geodeta może przedłużyć ważność mapki?

    Cytat Napisał Jarek191
    Geodeta zrobił mi mapkę do celów projektowych. Zaznaczył na niej datę do kiedy jest ważna (3miesiące).
    każ mu oddać Ci pieniądze i zapytaj dlaczego 3 a nie na przykład 2i pół albo 90 dni albo 45 dni. Bo co ? Bo za 3 miesiace masz znowu do niego iść ?
    http://forum.muratordom.pl/zjazd-do-...-z,t167838.htm

    Miłość to czuwanie
    nad cudzą samotnością...

  4. #4

    Domyślnie

    Tak z ciekawosci zapytam - jaka moze byc rozsadna cena za sporzadzenie takiej mapki do celow projektowych?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony