dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Ekipy zza wschodniej granicy...

    Witam.
    Odebrałem wyceny budowy domu http://www.archipelag.pl/projekty-do...rojectMirror=1 powiększonego o garaż dwustanowiskowy i zaliczyłem szok...
    Pierwszy potencjalny wykonawca wyceniał mi budowę do stanu surowego zadaszonego z jego materiałami na kwotę dwieście z dużym kawałkiem.
    Tak jak poradzili mi inni forumowicze zacząłem szukać kolejnych ekip ale juz tylko roboćizna i....wycena od stanu 0 do zadaszenia włącznie za samą robotę w granicy 55-65 tyś.
    Tak sobie kombinuję może ktoś z was zna jakieś namiary na ekipy zza wschodniej granicy z których korzystaliście,a tak ogólnie to co sądzicie o takim rozwiązaniu?
    Jeśli ktos ma namiary to prosiłbym o wysłanie ich na priva
    Ps.Przećierz oni też mieszkają w domkach to chyba im Stalin ich nie urodził(KILKULETNICH DOMKACH)

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mauro

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    7

    Domyślnie

    jesli dadza ci gwarancje na pismie na wykonana prace to (jesli ich znajdziesz,bo wola pracowac w niemczech)ich zatrudnij

  3. #3

    Domyślnie

    Taaaakkkk firma ze wschodu da ci gwarancje na pismie faktury tez i jescze zazyczy sobie o 50 % taniej niz nasi fachowcy .I nie trudno ich znalesc bo jest ich tylku ze prosza sie o prace .Ludzie zejdzcie na ziemie i nie kombinujcie a jak chcecie taniej to robcie sobie sami wtedy bedzie taniej .A naljepiej wziasc sprawdzana ekipe polskich fachowcow .Mysle ze bedzie moze drozej ale i dobrze

  4. #4

    Domyślnie

    poroniony pomysł poprawienie tego będzie kosztować krocie .
    wykonanie dokładne stanu surowego i nie szczędząc środków
    procentować będzie potem mniejszymi kosztami wykończenia

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał system70
    Taaaakkkk firma ze wschodu da ci gwarancje na pismie faktury tez i jescze zazyczy sobie o 50 % taniej niz nasi fachowcy .I nie trudno ich znalesc bo jest ich tylku ze prosza sie o prace .Ludzie zejdzcie na ziemie i nie kombinujcie a jak chcecie taniej to robcie sobie sami wtedy bedzie taniej .A naljepiej wziasc sprawdzana ekipe polskich fachowcow .Mysle ze bedzie moze drozej ale i dobrze
    poroniony pomysł poprawienie tego będzie kosztować krocie .
    wykonanie dokładne stanu surowego i nie szczędząc środków
    procentować będzie potem mniejszymi kosztami wykończenia
    Zejdźcie na ziemie, ile ekip budujących polskich daje gwarancje? Tylko duże firmy ale wtedy musicie zabulić dużo więcej, a i później wyegzekwować tą gwarancję to też nie takie proste. Nie trudno znaleźć? Czasy się zmieniły i np. ukraińcom powoli nieopłaca się u nas pracować, na razie zyskują sporo na różnicach w kursach walut ale u siebie też mają pracę. I na koniec, myślicie że polskie firmy nie zatrudniają ukraińców? Robotę robią ci sami ludzie tylko płacicie więcej a co do fachowości to większość ukraińców pracuje od kilku jak nie kilkunastu lat w Polsce i co do fachowośc to bym tak bardzo nie liczył na to że Polak zrobi lepiej.

  6. #6

    Domyślnie

    Pytanie jeszcze co ta ich gwarancja obejmuje ?? bo przewaznie tu kryje się haczyk
    Zauważyłam że większość ludzi słysząc słowo gwarancja po prostu głupieje , tylko co dalej jeśli rzeczywiście dojdzie do sytuacji w której to będziecie chcieli coś reklamować ??? jak to wygląda w praktyce ??
    " Co nie boli, to nie życie, co nie przemija, to nie szczęście" - Andric Ivo

  7. #7

    Domyślnie

    Zgadzam się z tym że jeśli komuś za drogo to nich sam zakasa rękawy io bierze się do roboty - wyjdzie taniej , a i pokory można nabrać do tych co to niby kosmiczne ceny mają
    " Co nie boli, to nie życie, co nie przemija, to nie szczęście" - Andric Ivo

  8. #8
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie praca

    xxx

  9. #9

    Domyślnie

    jeżeli wykonawca będzie wykonywał swoją prace sumienie a inwestor sprawdzal i w terminie ponosił koszta to problemów nie powinno być

  10. #10

    Domyślnie

    Ja wzialem Ukraincow do zrobienia ogrodzenia. Juz sam wykop pod podmurowke spier*****i i ostatecznie ich pogonilem.

  11. #11

    Domyślnie

    Ja wzialem Ukraincow do zrobienia ogrodzenia. Juz sam wykop pod podmurowke spier*****i i ostatecznie ich pogonilem.


    haha dobre..........

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał arkadiusz
    Ja wzialem Ukraincow do zrobienia ogrodzenia. Juz sam wykop pod podmurowke spier*****i i ostatecznie ich pogonilem.
    Tylko to o niczym nie świadczy, można przejrzeć forum i poszukać ile ekip polskich zostało pogonionych i to nie za takie fuszerki.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony