dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 92
  1. #41
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mazia22

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    8

    Domyślnie

    Co sadzicie o oknach AVANTE?

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ale tu mowa o Budvarze. A raczej nie ma o czym mowić, bo wg mnie oni sie tylko reklamowac potrafią.
    Użyj "szukaj" - wpisz AVANTE - i będzie sporo tematycznych watków.

  3. #43

    Domyślnie

    Rany niektórych słodzeń to aż się czytać nie chce...

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moniaq
    Rany niektórych słodzeń to aż się czytać nie chce...
    hahaha,
    Moniaq,
    a najgorsze jest to, że reklamy tego typu są zamieszczane z myślą że trafią na dobry grunt. A to wg mnie działa wprost przeciwnie.
    Forumowicze Muratora to wg mnie klasa wyżej niż średnia i łatwo selekcjonują reklamę od wymiany doświadczeń. Z resztą - forum tak jak może dać plusy to jeszcze łatwiej może zniszczyć - każdy z wykonawców ma jakieś nie najlepsze realizacje..

  5. #45

    Domyślnie

    Osobiście powiem tyle. Wybrałem budvar przez najniższą wycenę okien: ok. 3500 (dwa pokoje w tym 2 drzwi balkonowe, okna duże).
    Super. Wszędzie oferowali ok. 4200-4400. Byłem w 6ciu firmach różnych.

    Po "pomiarach" co się okazuje? Wracam podpisać umowę do biura a pan na to: .."w sumie po przeliczeniu będzie 4900 (...)".
    Normalne jaja. Wszystko rozumiem, że ja mierzę po swojemu oni po swojemu (wymiary zewnętrzne), że kazałem dorobić sobie ocieplenie ścianki z oknami za 500 zł, ale dlaczego cena wzrosła o 1400 zł ?????!! Gość się zamotał, zaczął szukać, grzebać "...a tak, mój czeski błąd, policzyłem za dużo okien. Cena ostatecznie to 4495". Odejmując ocieplenie to 3950. Wycena strasznie nierzetelna a dobrze mówiłem jak wymierzyłem okna etc. Za 5tys to powiedziałem, że im dziękuję.
    No i ostatecznie wziąłem bo wymienić kiedyś muszę a wyszło mi troszkę taniej niż u konkurencji.

    Na okna czekałem 3,5 tygodnia, jutro montaż - jak coś to napiszę jak im poszło..

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał SantaClaus21
    Osobiście powiem tyle. Wybrałem budvar przez najniższą wycenę okien: ok. 3500 (dwa pokoje w tym 2 drzwi balkonowe, okna duże).
    Super. Wszędzie oferowali ok. 4200-4400. Byłem w 6ciu firmach różnych.

    Po "pomiarach" co się okazuje? Wracam podpisać umowę do biura a pan na to: .."w sumie po przeliczeniu będzie 4900 (...)".
    Normalne jaja. Wszystko rozumiem, że ja mierzę po swojemu oni po swojemu (wymiary zewnętrzne), że kazałem dorobić sobie ocieplenie ścianki z oknami za 500 zł, ale dlaczego cena wzrosła o 1400 zł ?????!! Gość się zamotał, zaczął szukać, grzebać "...a tak, mój czeski błąd, policzyłem za dużo okien. Cena ostatecznie to 4495". Odejmując ocieplenie to 3950. Wycena strasznie nierzetelna a dobrze mówiłem jak wymierzyłem okna etc. Za 5tys to powiedziałem, że im dziękuję.
    No i ostatecznie wziąłem bo wymienić kiedyś muszę a wyszło mi troszkę taniej niż u konkurencji.

    Na okna czekałem 3,5 tygodnia, jutro montaż - jak coś to napiszę jak im poszło..

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moniaq
    Cytat Napisał SantaClaus21
    Osobiście powiem tyle. Wybrałem budvar przez najniższą wycenę okien: ok. 3500 (dwa pokoje w tym 2 drzwi balkonowe, okna duże).
    Super. Wszędzie oferowali ok. 4200-4400. Byłem w 6ciu firmach różnych.

    Po "pomiarach" co się okazuje? Wracam podpisać umowę do biura a pan na to: .."w sumie po przeliczeniu będzie 4900 (...)".
    Normalne jaja. Wszystko rozumiem, że ja mierzę po swojemu oni po swojemu (wymiary zewnętrzne), że kazałem dorobić sobie ocieplenie ścianki z oknami za 500 zł, ale dlaczego cena wzrosła o 1400 zł ?????!! Gość się zamotał, zaczął szukać, grzebać "...a tak, mój czeski błąd, policzyłem za dużo okien. Cena ostatecznie to 4495". Odejmując ocieplenie to 3950. Wycena strasznie nierzetelna a dobrze mówiłem jak wymierzyłem okna etc. Za 5tys to powiedziałem, że im dziękuję.
    No i ostatecznie wziąłem bo wymienić kiedyś muszę a wyszło mi troszkę taniej niż u konkurencji.

    Na okna czekałem 3,5 tygodnia, jutro montaż - jak coś to napiszę jak im poszło..
    Mojego ana z Budvaru chyba nikt nie przebije
    Przyjechał na budowę i wymierzył otwory cera z roletami wyszła 19500zł u pana w biurze po zmianie przez nas profili na tańsze, rezygnacji z jednej rolety intermo i zamianie wityny dzielonej na 4 części z jedną częśćią ruchomą na witrynę dzielloną na 3 części i wszystkie okna nieotwierane wyszło 20100zł Podziękowaliśmy Panu i poszliśmy do innego dealera Budvaru za to samo wyszło 18900zł

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Jak wszędzie - są sprzedawcy i pomiarowcy kompetentni i ci mniej zorientowani. Nie ważne że każdy z nich pracuje w niby salonie firmowym który ma gwarantować dobry standard obsługi.
    I tyle...

  9. #49

    Domyślnie

    Nas obsługiwał właściciel punktu...ale dzisiaj podpisaliśmy umowę z innym dealerem...dam znac do do jakości okien montaż 11.07

  10. #50

    Domyślnie po montażu

    A teraz relacja z montażu.

    Oczywiście nie zapłaciłem za okna z góry, bo nie wiadomo jak by to później założyli. Panowie przyszli około godziny 9tej i bardzo się nie spieszyli. Prawie dwugodzinna przerwa na obiad.
    Zapłaciłem za pełen montaż + ocieplenie ścian z oknami. Goście w ogóle nie wiedzieli co było ustalone z pomiarowcem, nie mieli potrzebnego materiału. Dokupywali styropian, dowozili regipsy bo im brakło.
    Około godziny 18 zaczęła się nerwówka, bo robi się późno a roboty jeszcze mieli trochę. Koniec końców skończyli około 20tej (3 osoby - okna w 2 pokojach). Nie otynkowali ocieplonego balkonu bo brakło im czasu - podjąłem się, że sam to już skończę, bo "panie my mamy rodzinę". Wszystko dobrze ale Panowie: - za to Wam płacą ! A płacą dokładnie 2 tysiące za 1 dzień pracy! Tak wynikało z faktury.

    Zrobili mi 2 dziury w panelach, na szczęście w mało widocznym miejscu. Ściany musiałem w kilkunastu miejscach podmalować bo wybrudzili nieładnie.
    Jedno okno się nie do końca "zatrzasnęło" (złożyło), co zauważyłem 2 dni później, przyjechał gość z Budvaru, uderzył młotkiem gumowym, tak, że musiał iść po farbę do auta i zamalować kawałek który mu odprysnął
    Zamiast rozłożyć okno i poszukać co blokuje to gośc młotkiem.. jego szczęście, że mi nerwy nie puściły przy tym.

    W mojej ocenie - najniższa cena z wykończeniem 300-400 zł taniej niż w innych firmach proponowali, organizacja we firmie i jakość usługi pozostawia sobie do życzenia. Więc pilnujcie się przy montażu.

  11. #51

    Domyślnie

    Jestem ciekawa jak to u mnie będzie z montazem. Dzisiaj dzwonilł Pan, że okna juz są i potwierdził montaz na sobotę...zobaczymy jak im pójdzie

  12. #52

    Domyślnie

    BOŻE, przestańcie pisać takie bajki, zaraz zaczniecie reklamować tych pośredników czy dilerów

    To jest forum, a nie portal reklamowy ...

    Opowieści dziwnych treści - coraz wiecej ich tutaj ...

    SantaClaus21 - 2 posty i wszystkie o tej firmie - nie jest to dziwne , a bomby Ci nie podłozyli ???, może też niechcący zarwali Ci balkon ???

    Żalosne ...



  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewastol
    BOŻE, przestańcie pisać takie bajki, zaraz zaczniecie reklamować tych pośredników czy dilerów

    To jest forum, a nie portal reklamowy ...

    Opowieści dziwnych treści - coraz wiecej ich tutaj ...

    SantaClaus21 - 2 posty i wszystkie o tej firmie - nie jest to dziwne , a bomby Ci nie podłozyli ???, może też niechcący zarwali Ci balkon ???

    Żalosne ...


    Jeżeli nie pasuje Tobie to co piszemy to poprostu nie czytaj. Forum jest od tego aby wymieniać się doświadczeniami. Jeżeli w coś nie wierzysz to już twój problem.

  14. #54

    Domyślnie

    No i mam już okna Montaż miałam w sobotę. Poszło im sprawnie i szybko. Okna sprawdziłam bardzo dokładnie. Żadnych uszkodzeń. Bałam sie tego montażu ale wyszło super. Jak na razie trafiam na dobrych fachowcow tfuj tfuj nie zapeszać

  15. #55
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    galluz

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja tez kupiłam okna z Budvaru do mieszkania 3 pokojowego ,montaż skomplikowany bo mieszkanie mam w starej kamienicy ,bylo duzo wykuwania i murowanie bo robiłam zmiany od strony podwórka -ale Panowie którzy montowali zrobili to bardzo fachowo i szybko ,i naprawde czysto . Okna tez raczej bez zastrzeżeń,nic sie nie dzieje z nimi na razie . Ja kopiłam w punkcie na legnickiej koło młodych techników bo maja chyba 2 sklepy na legnickiej - Pani która nas w tym dniu obsługiwała ma na imię Ola i duzo nam doradziła, w sumie polecam smiało.

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał galluz
    Ja tez kupiłam okna z Budvaru do mieszkania 3 pokojowego ,montaż skomplikowany bo mieszkanie mam w starej kamienicy ,bylo duzo wykuwania i murowanie bo robiłam zmiany od strony podwórka -ale Panowie którzy montowali zrobili to bardzo fachowo i szybko ,i naprawde czysto . Okna tez raczej bez zastrzeżeń,nic sie nie dzieje z nimi na razie . Ja kopiłam w punkcie na legnickiej koło młodych techników bo maja chyba 2 sklepy na legnickiej - Pani która nas w tym dniu obsługiwała ma na imię Ola i duzo nam doradziła, w sumie polecam smiało.
    Mam wrażenie, że autorka postu zapomniała dopisać:
    "a za takie pozytywne opinie na forum dostałam dodatkowy rabat"

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tokkebi

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    mam okna tej firmy już jakieś trzy miesiące, generalnie jest ok. ale ponieważ po wymianie robiłem jeszcze kilka rzeczy w domu to okna myliśmy jakiś czas po montarzu. Wtedyto stwierdziłem że na dwóch szybach są jakieś takie dziwne czarne kropki wtopione w powierzchnię szyb. Potraktowałem to jako uszkodzenia mechaniczne (ramy nie mają takich uszkodzeń) i zgłosiłem się z reklamacją. Jakież było moje zdziwienie gdy firma w odpowiedzi stwierdziła że jakby to było wewnątrz pakietu to by mi wymienili ale że to jest na zewnątrz to gwarancja tego nie obejmuje. Odwołałem się od takiej decyzji i zobaczymy co dalej. Żeby dopełnić obrazu to dodam że ustalenie stanu faktycznego odbyło się drogą telefoniczną . Reasumując okna i montaż ok. ale trzeba przed montożem wszystko dokładnie sprawdzić łącznie z stanem samych szyb bo reklamacja w tej firmie przypomina farsę.

  18. #58
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    mam okna budvaru od 4 lat w prawie całym mieszkaniu (poza kuchnią- tam mam jakies inne i to jest poracha) i jestem zadowolona. Chodzą tak jak na początku, nic się z nimi nie podziało. Do domu pewnie też wezmę budvar
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  19. #59
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    aha- jak kilka dni po montażu w jednym oknie pękła szyba to wymienili ją bez problemu na gwarancji.
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  20. #60
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tokkebi

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    może 4 lata temu byli tam inni ludzie, teraz porozumienie z nimi to "poracha" ale to nic najwyżej sąd oceni kto ma racja ja czy oni .

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony