dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Pokoiki super, zapisałam wszystkie, osobiscie myslalam nad tapeta w pokoju ot taka:
    http://allegro.pl/ps-tapety-dzieciec...499179800.html
    lub taka sama tylko zielona
    Nie mniej jednak naklejki i zegar dodalam do obserwowanych.
    Mam tam tez wiele innych dodatkow

  2. #42

    Domyślnie

    Mnie zależało, żeby nie przeładować pokoju dodatkami marynistycznymi, nie wiem, czy mi się to udało Dlatego ściany są neutralne, lampy, meble i dywan też. Obrazki, naklejki i zasłony szybko można wymeinić, z tapetą, dywanem,łóżkiem w kształcie statku już gorzej.
    Nasz pokoik ma rok, wiem, że gdybym dała synowi wolną rękę, zrobiłby sobie teraz pokój kosmiczny. Ich zainteresowania szybko mijają, dlatego nie warto zbytnio inwestować w trwałe rzeczy.

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Taka też refleksja mi się nasunęła... Tapety z piratami świetne, ale na chwilę - no, chyba że urządza się pokój cyklicznie i wiadomo, że za 3 lata będzie remont.

    Pokój idealny stylistycznie dla 2-latka nie będzie już taki dla 5-6-latka ... I analogicznie tematyczny pokój urządzany dla początkującego ucznia będzie pewnie obciachowy w 3 klasie

  4. #44

    Domyślnie

    Dokładnie, dlatego dałam się namówić tylko na naklejki, które świetnie odchodzą od ściany.

  5. #45

    Domyślnie

    Witajcie
    Co do tapet to racja ja wiem jak bylo z corkami nic tylko w misie tapeta a potem po 2-3 latach bylo im glupio przed kolezankami ze maja misie na scianie ale byly starsze. Chlopcy maja 2 i 4 lata, wiec mysle ze taka tapeta miala by szanse wytrzymac z te 3-4 lata srednio co taki czas tapetuje mieszkanie, byc moze w domu bedzie inaczej i np tez pomaluje sciane i poszukam wielkich i malych naklejek i bedzie z glowy Narazie zastanawiam sie co na podloge dom ma deski na podlodze chce je wycyklinowac i pomalowac ale chyba wczeniej je zdejmiemy i zobaczymy co jest pod nimi bo dom dosc stary ale nikt mi nie da gwarancji jak wyglada podloga pod deskami.
    Wczoraj kupilam figurke statek taka mala tez nie chce za duzo tego wszystkiego bo co ja z tym zrobie za kilka lat

  6. #46

    Domyślnie

    Sprzedasz na allegro Ja kupiłam właśnie taki pakiecić. Nie wsyztsko wykorzystałam, ale i tak się opłacało. Np. zasłony z NEXTa, ster i dzwon pokładowy Nowych w życiu bym nie kupiła.

  7. #47

    Domyślnie

    I pewnie musialabym zrobic tak jak mowisz
    Znalazlam duze naklejki na all wiec kto wie moze nie warto tapetowac
    http://allegro.pl/okrety-duze-naklej...504868045.html
    ide szukac dalej

  8. #48

    Domyślnie

    Może jestem w tym odosobniona, ale większość z tych sypialni przepadłaby do gustu także dziewczynkom (nie wszystkim, to fakt, ale to samo można powiedzieć o chłopcach). Znajoma z pracy niedawno mi opowiadała, że kiedy jej córka obejrzała wszystkie części "Piratów z Karaibów" wpadła w lekką obsesję, więc gdyby ktoś jej zaproponował zmianę wystroju pokoju, to pewno by się ucieszyła. Chociaż w jej przypadku bardziej odpowiednia byłaby fototapeta z Johnny'm Depp w roli głównej. lol

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony