dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Newfie
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    784
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Właśnie w takiej kolorystyce chcę zrobić łazienkę Bardzo ładna, Dzięki za zdjęcia
    350 dni i... mieszkamy
    Dziennik...
    ...i komentarze

  2. #22

    Domyślnie

    czy rzeczywiscie ciemna podloga jest o wiele gorsza do mycia niz jasna, podobno wszytsko na niej widac? Teraz mam jasna, tez wszystko widac wiec moze nie ma az takiej roznicy i w gruncie rzeczy to i tak latanie ze szmata sie nie uniknie Ma ktos ma u siebie 2 i moze porownac?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaloosa
    czy rzeczywiscie ciemna podloga jest o wiele gorsza do mycia niz jasna, podobno wszytsko na niej widac? Teraz mam jasna, tez wszystko widac wiec moze nie ma az takiej roznicy i w gruncie rzeczy to i tak latanie ze szmata sie nie uniknie Ma ktos ma u siebie 2 i moze porownac?
    w łazience łatwiej mi jest utrzymać w czystości jasną podłogę, na ciemnej widać jasne włosy i inne śmieci, kropki po wodzie i ogólnie po umyciu zostają na niej smugi, dziwne są te płytki... ale w salonie mam też ciemne i jasne i tu nie ma różnicy, ciemne myje sie idealnie, nie zostają żadne smugi tak jak w łazience
    Honzka

    Mój domek

  4. #24

    Domyślnie

    A u mnie w łazience na jasnych widac ciemne włosy czyli nie ma jednoznacznej odpowiedzi

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał kachna28
    A u mnie w łazience na jasnych widac ciemne włosy czyli nie ma jednoznacznej odpowiedzi
    no dokładnie, wszystko zależy gdzie i dla kogo chciałam pisać że na jasnych byłoby widać ciemne
    Honzka

    Mój domek

  6. #26

    Domyślnie

    Mam pół na pół - czekoladowe i jasno brązowe...
    Na ciemnych bardzo widać wysychającą wodę (np. po prysznicu - mamy bez kabiny), na tych jasno brązowych zupełnie nic.
    Ale wygląda to bardzo ładnie - na mopie i tak przejechać się trzeba... może tylko częściej... a to w łazience nawet wskazane
    Każdy rozumny człowiek musi znać cel,do którego zdąża,i każdą rzecz waży wedle tego celu.

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie narzekasz bo to nowa łazienka. Za kilka lat zobaczymy, czy nadal kolor fugi będzie taki idealny

  8. #28

    Domyślnie

    Hej Mam pytanie o tą impregnację fug... Czym i jak się to robi? Czy warto to zrobić jeszcze na płytkach w 5-cio letniej łazience?

  9. #29
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    devanska

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-986
    Posty
    6

    Domyślnie

    ja ma u siebie ciemną, czekoladową podłogę w łazience i wygląda bardzo fajnie

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony