dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 294 z 384
Pokaż wyniki od 5.861 do 5.880 z 7669
  1. #5861

    Domyślnie

    jedna z forumek Gosia napisała, ze około 600 metrów.
    aricia pierwsza jaka wydziergam dla ciebie z ogromną antenką, jak u moherowej babci.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  2. #5862

    Domyślnie

    taaak!!!!

    Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś...



  3. #5863

    Domyślnie

    z tego co wiem, dziewczyny wykorzystują też taką włóczkę zpagetti. daje fajne efekty i nie drapie w spodnią część ciała
    http://roser.pl/zpagetti
    ...z tego powodu troszkę obawiam się tej antenki....ale co tam

    Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś...



  4. #5864

    Domyślnie

    zpagetti wychodzi najdrożej po przeliczeniu, sam materiał około 150 zł, plus pokrowiec do srodka i granaulat.......
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  5. #5865

    Domyślnie

    A sznurek jak wychodzi cenowo?

  6. #5866

    Domyślnie

    sznuerek zdecydowanie taniej, ale kupiony w fabryce bezpośrednio. Motek 100 metrów jakies 12 zł.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  7. #5867

    Domyślnie

    O rany - a gdzie ta fabryka? Można kupić przez neta?

  8. #5868
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  9. #5869

    Domyślnie

    szocik, bodajże w każdym mieście są firmy produkujące sznurek i to zazwyczaj kilka takich firm . wrzuć w wyszukiwarkę swój rejon i na pewno coś znajdziesz.
    możesz sprawdzić też ofertę takich hurtowni z dodatkami krawieckim i jak np. polimex.

    Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś...



  10. #5870

    Domyślnie

    Okazało się że nowe lokum raszej rozmywa się w bliżej nieokreśloną przyszłość. A mnie naszła potrzeba zmiany....
    Pokój córki jest pomalowany na żółto. Meble w kolorze: http://www.meblowy.com.pl/meble-malgosia-p-658.html ale tylko bukowe, bez dodatków. Nie ma zgody na przemalowanie

    wykładzina jest niestety kolorowa -pomarańczowo, żółto, czerwone mazaje (jak narazie nie do wymiany) ale będę wdzięczna za podpowiedzi w sprawie jej koloru na przyszłość.

    Powyrzucałam znaczną cześć zabawek, przez co pokój pojaśniał i to traktuję jako pierwszy etap.

    chciałabym zastaosować białe dodatki (pudełka do otwartych szafek, kapa na łóżko, wieszak, firanki ) oraz jako wykończenie - obramówkę na pudła, oraz jaśki - coś z różowego materiału (widziałam materiał patchwork na allegro ale oczywiście teraz nie mogę go odszukać). Ten kolor jest aktualnie topowym dla mojego dziecka- ale tu może dała by się przekonać.

    Pokój jest dość ciemny bo z północnej strony

    i tak się nieśmiało zapytam- czy idę w dobrym kierunku...???

  11. #5871
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Cytat Napisał KasiaTS Zobacz post
    Okazało się że nowe lokum raszej rozmywa się w bliżej nieokreśloną przyszłość. A mnie naszła potrzeba zmiany....
    Pokój córki jest pomalowany na żółto. Meble w kolorze: http://www.meblowy.com.pl/meble-malgosia-p-658.html ale tylko bukowe, bez dodatków. Nie ma zgody na przemalowanie

    wykładzina jest niestety kolorowa -pomarańczowo, żółto, czerwone mazaje (jak narazie nie do wymiany) ale będę wdzięczna za podpowiedzi w sprawie jej koloru na przyszłość.

    Powyrzucałam znaczną cześć zabawek, przez co pokój pojaśniał i to traktuję jako pierwszy etap.

    chciałabym zastaosować białe dodatki (pudełka do otwartych szafek, kapa na łóżko, wieszak, firanki ) oraz jako wykończenie - obramówkę na pudła, oraz jaśki - coś z różowego materiału (widziałam materiał patchwork na allegro ale oczywiście teraz nie mogę go odszukać). Ten kolor jest aktualnie topowym dla mojego dziecka- ale tu może dała by się przekonać.

    Pokój jest dość ciemny bo z północnej strony

    i tak się nieśmiało zapytam- czy idę w dobrym kierunku...???
    Kasiu - a jest szansa na przemalowanie ścian? żółty plus buk pluc równie soczysty dywan - kiepski duet... Gdyby przemalowac na biało ew złamana biel plus te dodatki co piszesz mysle, że meble by się obroniły - nawet z dywanem

  12. #5872
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    KasiaTS a ile córcia ma lat?

  13. #5873

    Domyślnie

    dzasta przestań z tą reklamą swojego sklepu, bo to co reklamujesz to mało zachecajace jest.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  14. #5874

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    KasiaTS a ile córcia ma lat?
    9 latek. niestety zakochana w księżniczkach na maxa

    i nie wiem co gorsze księżniczki czy monster high...

  15. #5875

    Domyślnie

    Witam,dziewczyny pomóżcie znaleźć jakąś ładną naklejkę lub szablon w kształcie drzewka do pokoju maleństwa ,prawdopodobnie dziewczynki Ściany pomalowane na szaro i nad łóżeczkiem jest miejsce na kinkiet który chcę zrobić z budki dla ptaków ,budka miałaby wypaść na drzewku...ale wszystkie naklejki które udało mi się znaleźć jakoś do mnie nie przemawiają...sama teraz nie mogę drzewa namalować bo mam zakaz takich prac a to byłoby najbardziej po MOJEMU...
    Dopiszę od razu że cena musi być przyzwoita
    No i w temacie pomocy -poszukuję również taniego bujanego krzesła do pokoiku,może być używane ,podniszczone...ważne żeby krzesło a nie ratanowy fotel których pełno na allegro .

  16. #5876

    Domyślnie

    naklejka coś w ten deseń
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	118782508892570978_ebaGj2Dz_c.jpg
Wyświetleń:	384
Rozmiar:	31,4 KB
ID:	182480  

  17. #5877

    Domyślnie

    89dzasta89-Pięć postów z reklamą jednego sklepu!!!!!!!!!!!!!!!!

  18. #5878

    Domyślnie

    wklejam zdjęcia ze ścianą na której ma być naklejka,może doradzicie coś innego? na pewno uparłam się na budkę -karmik jako kinkiet ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrać...reszta mebli też jest w bieli ,pościel kremowa i kolorowa mocno zielona karuzelka na łóżeczko ,poszukuję dywanika,przewijaka na komodę ,bujanego krzesła i pudełek w groszki do expedita białego ,obecnie kupiłam zielone ale chce je zmienić lub naszyć na nie ładny materiał.
    Różu jako koloru przewodniego nie chcę ale w dodatkach może być
    może któraś z was ma coś na oku to będę wdzięczna MEGA...a i lampkę na drewnianej podstawie na komodę z przewijakiem,kiedyś widziałam tu taką w delikatne groszki ,kupioną na allegro,ale nie mogę odnaleźć ;/

  19. #5879

    Angry

    nie mogę wkleić zdjęcia ... wcześniejsze mi się udało nie wiem co jest teraz.

  20. #5880

    Domyślnie

    jakie to proste....wystarczyło rozmiar zmienić
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	222222.jpg
Wyświetleń:	431
Rozmiar:	19,1 KB
ID:	182496   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1250674.jpg
Wyświetleń:	481
Rozmiar:	22,1 KB
ID:	182497  

Strona 294 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony