dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 7
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 134
  1. #61
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar eelii
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    148
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    ja miałam pralkę whirpoola przez 8 lat i chodziła ok, ani jednej awarii, a potem ... koszt naprawy był większy niż sama warta.

  2. #62

    Domyślnie

    Zdziwicie się: RTV Sony.
    Nigdy więcej! zaraza (albo jakieś przekleństwo Sony wisi nade mną )
    TV :3 sztuki (włącznie ze spaleniem kineskopu!)
    kamera 2 sztuki (w jednej mechanizm, w drugiej głowica)
    Video topowe,najlepsze w swojej klasie tak skonstruowane że nie miało prawa długo pochodzić.
    CD,DVD napędy padły.
    Ceny z sufitu, a w środku badziewie.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  3. #63

    Domyślnie

    Whirlpool pralka-nigdy więcej.Mamy ją 4lata i cały czas są z nią problemy.Naprawiana -parę razy

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar minkapinka
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    1.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    pralka Whirpool, lodówka tez
    poza tym Ariston - nigdy wiecej ani okapu ani zmywarki

  5. #65

    Domyślnie

    Ja mam szczęście i jak narazie nic mi się nie psuje. Mam tv philipsa, lodówkę i kuchnię mastercook, odkurzacz, suszarkę do grzybów i robot kuchenny mpm, dvd pionier, monitor lg i wszystko hula aż miło.

  6. #66

    Domyślnie

    Indesit. ostatnie badziewie. lodówka ma 3 lata, jest po dwóch naprawach. nie polecam
    Follow the white rabbit

  7. #67
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika14

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Posty
    20

    Domyślnie

    Indesit pralka fuj. Zawiozlam ja do naszego domu na wsi na wykonczenie. Psuc sie nie psuje ale nie dopierala dobrze ani nie plukala. Nastepna pralke w mysl przyslowia Polak przed szkoda i po szkodzie.... znow kupilam z grupy Merloni Indesit a mianowicie Aristona. Pierze i owszem dobrze ale miala byc super cicha i byla przez 3 miesiace. Teraz jak sie rozpedza to halas jak diabli
    Do nowego domu tylko Siemens a pralka i suszarka AEG

  8. #68

    Domyślnie

    Odkurzacz LG i Samsung - padły bardzo szybko. Słaba moc i skuteczność odkurzania mimo deklarowanych watów. Kiepska ergonomia mimo pozornie atrakcyjnego wyglądu.Tandetne wykonanie - zwłaszcza pękajace rury elastyczne. Szybko przepełniające się worki (mała pojemność). Przeżył je kilkukrotnie poczciwy "Meteor" Zelmer-a. Trwałość, trwałość i jeszcze raz trwałość. Tym sprzętem naprawdę dobrze/skutecznie się sprząta. Do tego worki zamienne ogólnodostępne i tanie w porównaniu do konkurencji. Mimo niezawodności, wiem że jest duża dostępność części zamiennych i punktów serwisowych.

  9. #69

    Domyślnie

    Rodzice kupili właśnie lodówko-zamrażarkę AEG Electrolux, kosztowała ponad 3 tys. Juz 3 razy w ciagu miesiąca był serwis. kompletna porażka!

  10. #70

    Domyślnie

    [quote="karolinnab"]
    Cytat Napisał nastka79
    Ja mam złe doświadczenia z Samsungiem (jeżeli chodzi o RTV)...


    Jesli chodzi o AGD to slyszac opinie znajomych nigdy bym nic nie kupila Ardo, Ariston, Amica, Polar, Beko, Indesit. Z Mastercooka i Candy - nie kupilabym lodowki i pralki.

    A ja mam pralkę Candy- kupilam ja już 9 lat temu i ani razu sie nie zespuła, obsługuje 4-osobowa rodzine- czyli pracuje na pełnych obrotach.
    moge śmiało polecić
    Proton II- już mieszkamy


    http://picasaweb.google.pl/fotoalbum310/NaszaBudowa
    _________________________________
    ostrzegamy przed tartakiem na Ujejskiego
    w Bydgoszczy!!!!!!!!!!!

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał elutek
    Cytat Napisał jamles
    wszystko od lutego 2006 działa bez naprawy
    no, to właśnie nadszedł TEN czas... krótko po upływie gwarancji...
    /tfu,tfu, może Tobie się uda /
    no i się nie udało ...... chyba pompa w zmywarce poszła się paść (Ariston)

  12. #72
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    podsumowując to wszystko mam wrażenie , ze wszystkie te sprzęty przewidziane są tylko żeby wytrzymały do gwarancji, a potem się france psują, naprawa czy wymiana elementów w wielu przypadkach się nie opłaca , trzeba kupować nowy sprzęt.............a biznes nakręca się sam............

  13. #73

    Domyślnie

    U mnie pralka,zmywarka i lodówka Simens. W pralce na poczatku jakas drobna awaria sie trafiła,poza tym wszystko od 13 lat działa odpukac bez zarzutu.

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles
    Cytat Napisał elutek
    Cytat Napisał jamles
    wszystko od lutego 2006 działa bez naprawy
    no, to właśnie nadszedł TEN czas... krótko po upływie gwarancji...
    /tfu,tfu, może Tobie się uda /
    no i się nie udało ...... chyba pompa w zmywarce poszła się paść (Ariston)
    nie jest źle, pompa jest dobra, rozebrałem pompę i znalazłem ..... kawałek kości z kurczaka
    więc to jeszcze nie ten czas dla zmywarki

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paty
    podsumowując to wszystko mam wrażenie , ze wszystkie te sprzęty przewidziane są tylko żeby wytrzymały do gwarancji, a potem się france psują, naprawa czy wymiana elementów w wielu przypadkach się nie opłaca , trzeba kupować nowy sprzęt.............a biznes nakręca się sam............
    Heh dokładnie, są świetne marki np. liebherr, ale za naprawdę duże pieniądze, dlatego tym razem przy zakupie lodówki zdecydowałem się na lodówkę z MPMu 5 lat gwarancji, jak się coś popsuje mają przyjechać i naprawić. Zawsze można przez ten okres spać spokojnie, na pewno jest to jakieś rozwiązanie...

  16. #76

    Domyślnie

    A co myślicie o firmie INDESIT?? mam zamiar kupiś pralkę tej firmy.

  17. #77

    Domyślnie

    Marka dosyć znana, ale jeszcze nie miałem tej przyjemności z niej korzystać. Mam whirpool i po 3 latach chodzi tak głośno jakbyś kamieni nawrzucała do środka i włączyła wirowanie i do tego waliła patelnią po obudowie. Nie idzie z nią wytrzymać. Też niedługo będę musiał ją zmienić. Ale zastanawiam się nad MPM, Dreikainnen napisał , że 5 lat gwarancji, to może być ok. Tylko nie widziałem jeszcze ich w sklepie, a pierw muszę dotknąć, dopiero kupić. Marka prawie nie znana, ale to akurat lepiej, bardziej dbają o klienta.. Jeszcze zastanawiam się nad używaną MIELE, tylko troszkę strach kupić używaną....

  18. #78
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    A co myślicie o firmie INDESIT?? mam zamiar kupiś pralkę tej firmy.
    11 lat chodziła bez zarzutu..potem nagle padła..
    teraz mam większej pojemności, samsung silver wash, dla alergików..
    też bardzo chwalę sobie..

  19. #79

    Domyślnie

    A ja jestem bardzo zadowolona z lodówki Brandt. Mam ją od 7-8 lat i nic się nigdy nie zadziało. Mam nadzieję, że tak zostanie, bo ostatnio w MM sprzedawca straszył mnie, że oni tej marki nie prowadzą, bo nie ma serwisu w Polsce i jak się zepsuje nawet jakaś pierdoła, to trzeba ją z Francji ściągać, co powoduje, że ma straszliwą cenę.
    Niestety wspomniana lodówka ostatnio trochę się najeździła - czeka ją jeszcze jeden transport ok. 130km i drżę na myśl, że przeprowadzka może jej zaszkodzić, po tym, co usłyszałam.

    Poza tym odkurzacze Zelmera cieszą się w mojej rodzinie dużą popularnością (mam ja, ma brat i mają rodzice).
    Na jakieś takie wybitne badziewia nie zdarzyło mi się do tej pory natrafić. Mam pralkę Whirpool, miałam kuchenkę gazową Ardo (została w sprzedanym mieszkaniu), telewizor Grundig (gdzie pralka i tv spokojnie mają pod 10 lat). Aczkolwiek mam też nierozpakowane i czekające na przeprowadzkę zmywarkę i okap Beko.. No nic, się okaże, jak się będą sprawować..

  20. #80
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mysweetbabys
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    lodówka siemens po kilku dniach używania zaczęła wydawać dziwne odgłosy,i tak jest do dziś noby chodzi już 3 lata alejak zacznie wydawać dźwieki typu jakby ktoś kruszył lód i przesypywał go prez jakięs rurki albo jakby wiał wiatr z zawrotną prędkoscia,przyzwyczailiśmy się juz do tego choć regularnie co jakiś czas włącza sie alarm i jakiś błąd.
    pralka indesit po 2 praniach trzeba było wymieniać programator bo padł
    według mnie niema sprętu idealnego

Strona 4 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony