dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Z jakiego rodzaju połączenia z internetem korzystasz?

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tp SA. (neostrady)

    9 37,50%
  • bezprzewodowe (operator

    5 20,83%
  • 6 25,00%
  • 4 16,67%
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 106 z 106
  1. #101
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.283

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel
    Cytat Napisał e-Mandzia
    Planujemy pakiet Telewizji "N" - oferta wydaje się atrakcyjna i ta jakość
    TPSA zaoferowała czekanie do 10-ciu miesięcy i ponad 80 zł. m-cznie, za sam telefon i internet, a w "N' mamy telewizję cyfrową, internet i telefon, gdzie abonament jest wykorzystywany na rozmowy w 100% za 134 zeta. Chyba się zdecydujemy
    poprosze o link
    Znalazłem te oferte , ale mam pytanie czy ten net jest kablowy czy bezprzewodowy???

  2. #102

    Domyślnie

    A tego nie wiem mam okablowane prawie każde pomieszczenie, więc nawet o to mąż nie pytał

  3. #103
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.283

    Domyślnie

    Nadeszła wiekopomna chwila na zmianę dostawcy internetu, poniewaz ostatni czyli ERA doprowadził mnie do szału .

    Około 2 lat temu kiedy kupowałem blueconkt Ery to po Orange była rewelacja, stabilnosc polączenia i bardzo duża szybkość niestety limit transferu był zupełnie okrojony w stosunku do szybkości a i cena przy większych limitach niestety zbyt wysoka. Przez 1 rok internet działal bez zarzutu po tym okresie liczba odbiorców zwiększyła sie do tego stopnia że korzystanie z netu jest juz niestety niemozliwe (bez wziecia czegos na uspokojenie uprzednio). Połączenie jest sygnał w normie a net stoi .

    Dlatego tez skorzystałem z oferty konkurencji czyli PLAY. Pierwszy zonk! , w punkcie PLay w Jankach poinformowano ze nie moge kupić netu bo nie ma u mnie zasiegu . Ale pamiętam że na after pary po zlocie MURATORA właśnie laptop śmigał na PLAY. Więc sie jednak uparłem i kupiłem (bez ryzyka bo moge testować 7 dni). Zainstalowałem odpaliłem i 2 Zonk! Net chodzi nieco wolniej niz Ery ale baardzo stabilnie i z jednakowa pradkoscią. Sygnał jest o wiele lepszy 4-5 kresek/6 mozliwych
    Skorzystałem z promocji dla abonentów PLAY i mam 10GB limitu/msc za 45 zł przez 18 m-cy. Mam nadzieje ze się nie popsuje. Radze więc nie przejmować się personelem sprzedającym ten net tylko sprawdzic osobiscie mozliwosci odbioru.

  4. #104

    Domyślnie

    ja mam dwoch dostawcow - jeden to Orange przy zasiegu G3+ smiga jak torpeda Polecam jesli dostepny jest G3 lub G3+.
    Drugi operator dostarczajacy radiowo sygnal - 1024/1024 dla mojego domu wystarczajacy. Router wi-fi TP-LINK.

  5. #105

    Domyślnie

    Radiówka lokalnego dostawcy 512 kB - za 61 zł/m-c, niestety drożej niż z Multimedii w mieście

  6. #106

    Domyślnie

    teraz mam play i jetem zadowolony 10gb limitu. Wcześniej iplus 1gb to była porażka z tym limitem .Okolice Wołomina.

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony