dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zyta1

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Szydłowiec
    Kod pocztowy
    26-500
    Posty
    4

    Domyślnie wymiana okien drewnianych

    Przeczytałam o akcji firmy Sokółka, że ich doradca od okien przyjeżdża na budowę. Mieszkam ponad 100 km od najbliższego punktu sprzedaży firmy i mam do wymiany kilka okien.

    Nie jest pewna czy opłaca się im przyjechać do mnie. Czy już ktoś korzystał z tej akcji i coś wie więcej na temat?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.136

    Domyślnie

    Używanie nazwy "akcja" sugerowałoby coś szczególnego. A to najzwyklejsza forma prowadzenia sprzedaży. Skoro fabryka nie chce przyznawać się do swoich danych dilerów (poniekąd uważam że w wielu przypadkach słusznie) to musi inaczej dotrzeć do klientów. Podobnie jak każda inna firma działająca w taj branży i która chce zdobyć dalsze rynki.
    Jak kupisz -to będzie im się opłaciło .Chyba że wizyta doradcy też kosztuje, co także byłoby zrozumiałe. Gdy już będzie - zaptaj o takie szczegóły jak regulacje i serwis okien - czy /i ile to kosztuje by spełnić warunki gwarancji.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Doradca Sokółka

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-545
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam Panią
    Spieszę Panią poinformować, że wizyta absolutnie nic nie kosztuje. Nasza akcja jest wręcz skierowana do osób, które mieszkają w pewnej odległości od naszych salonów firmowych, i przejazd do takiego Salonu wiązałby się dla nich z pewną niedogodnością. Nasz pracownik, skontaktuje się z Panią i umówi się na wizytę w dogodnym dla Pani terminie. Uprzejmie proszę o podanie danych kontaktowych - numeru telefonu oraz maila. Mój mail to: [email protected]

    Pozdrawiam

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zyta1

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Szydłowiec
    Kod pocztowy
    26-500
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doradca Sokółka Zobacz post
    Witam Panią
    Spieszę Panią poinformować, że wizyta absolutnie nic nie kosztuje. Nasza akcja jest wręcz skierowana do osób, które mieszkają w pewnej odległości od naszych salonów firmowych, i przejazd do takiego Salonu wiązałby się dla nich z pewną niedogodnością. Nasz pracownik, skontaktuje się z Panią i umówi się na wizytę w dogodnym dla Pani terminie. Uprzejmie proszę o podanie danych kontaktowych - numeru telefonu oraz maila. Mój mail to: [email protected]

    Pozdrawiam
    Faktycznie potwierdziłam telefonicznie - wizyta nic nie będzie kosztować. Jestem umówiona na pojutrze, Doradca ma przywieść materiały pomocne w doborze okien.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.136

    Domyślnie

    Szydłowiec. Blisko Włoszczow dla której te regiony są naturalnym rynkiem zbytu. Ciekawe czy piarowcy Stolbudu swojego klienta ulokują w Augustowie?

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pomocnikBoba

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Wejherowo
    Kod pocztowy
    84-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Używanie nazwy "akcja" sugerowałoby coś szczególnego. A to najzwyklejsza forma prowadzenia sprzedaży. Skoro fabryka nie chce przyznawać się do swoich danych dilerów (poniekąd uważam że w wielu przypadkach słusznie) to musi inaczej dotrzeć do klientów. Podobnie jak każda inna firma działająca w taj branży i która chce zdobyć dalsze rynki.
    Jak kupisz -to będzie im się opłaciło .Chyba że wizyta doradcy też kosztuje, co także byłoby zrozumiałe. Gdy już będzie - zaptaj o takie szczegóły jak regulacje i serwis okien - czy /i ile to kosztuje by spełnić warunki gwarancji.
    Akurat w przypadku Sokółki można stwierdzić śmiało, że to nowa akcja, ponieważ z tego co wiem dotąd działali głównie stacjonarnie - salony w największych miastach. Zbierałem latem oferty i musiałem trochę sam pojeździć, a przy pilnowaniu budowy to niepotrzebna strata czasu.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zyta1

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Szydłowiec
    Kod pocztowy
    26-500
    Posty
    4

    Domyślnie

    Małe sprawozdanie jestem winna: w poniedziałek był u mnie na budowie przedstawiciel Sokółki (za free ), obgadaliśmy szczegółowo temat moich okiennych preferencji i marzeń, pokazał mi jakie są możliwości, wymierzył i… mam już ofertę. Fajnie, że nie musiałam jechać do nich, a jeszcze lepiej, że o oknach rozmawialiśmy na żywej budowie, a nie “na sucho” przy biurku.”

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.136

    Domyślnie

    Kupując samochód wolałbym jednak udać się do salonu i sobie go pooglądać a nie opierać się wyłącznie na ładnych słowach i katalogach. Masz ofertę - sprawdź u innych producentów ile będą kosztowaly Twoje okna to okaże się ile kosztuje to "free"
    Pytanie sprawdzające: jaką dostaniesz gwarancję na te okna?

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zyta1

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Szydłowiec
    Kod pocztowy
    26-500
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Kupując samochód wolałbym jednak udać się do salonu i sobie go pooglądać a nie opierać się wyłącznie na ładnych słowach i katalogach. Masz ofertę - sprawdź u innych producentów ile będą kosztowaly Twoje okna to okaże się ile kosztuje to "free"
    Pytanie sprawdzające: jaką dostaniesz gwarancję na te okna?
    Nie każdy mieszka w dużym mieście i ma salon na sąsiedniej ulicy. Fanie więc jak salon przyjechał do mnie

    A o gwarancję oczywiście zapytałam. Jak zdecyduję się na montaż przez autoryzowaną ekipę i okresowe przeglądy to mam mieć gwarancje na 7 lat. To chyba ok?

  10. #10
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.697
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony