dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Zust2107

    Zarejestrowany
    Sep 2022
    Skąd
    Koszalin
    Kod pocztowy
    76-039
    Posty
    3

    Domyślnie Chudziak/podłoga na gruncie

    Witam,

    Skończyłem wszelkie prace związane ze stanem zero.
    Fundamenty posadowione na głębokości -1,2m
    Wszystko zaizolowane przeciwwodnie, izolacja grubowarstwowa, na to izolacja z XPSa 15cm, i folia kubełkowa, do samego dołu ławy, zakończona od góry listwa systemowa.
    W koło z zewnątrz obsypane gruntem rodzimym, piachem gliniastym, wewnątrz piach zasypowy. Zagęszczany warstwami po 20-30cm zagęszczarka płytowa 400kg i skoczkiem 80.
    Ułożona została kanalizacja, zasypana i zamulona woda.

    Teraz pytanie czy zalewać chudziaka przed zima?
    Jeśli pogoda będzie pozwalać chciałbym murować ściany o ile mrozów nie będzie. Jeśli nie czy jak wyleje chudziaka to samo zabezpieczenie z foli wystarczy czy coś się może stać?
    Naczytałem się na forum historii o wypiętrzonych chudziakach, pękniętych ścianach fundamentowych i jestem w kropce, nie wiem co robic. Za 2 dni mam zamówiony beton.

  2. #2

    Domyślnie

    Może trzeba być matką, żeby zrozumieć ten film? Bycie matką staje się przytłaczające, a do tego bycie samotną mamą z dzieckiem, które najwyraźniej jest przestraszone i potrzebuje uwagi, Twój niepokój osiąga maksimum… to się nazywa macierzyństwo Speed Test https://vidmate.bid/ .
    Ostatnio edytowane przez ethopwa ; 02-06-2024 o 13:08

  3. #3

    Domyślnie

    Cóż, według Taskmastera (co oczywiście jest właściwym źródłem terminologii) ziemia znajduje się tylko na zewnątrz, dlatego też zawodnikom nie wolno było dotykać ziemi w celu transportu kokosa, ale wolno im było dotykać podłogi w domu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony