dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie BPH - pismo o zmianie oprocentowania kredytu

    W tygodniu przyszło do nas pismo z BPH informujące ze nasz kredyt z lipca oprocentowany wtedy na poziomie 2,8% (2% marża banku + około 0,8% Libor) będzie miał od grudnia zmienione oprocentowanie na 3,2%
    Co jest? czyzby Libor az tak podskoczył? Z 0,8 na 1,2%?
    Wydaje mi się ze nie ma innego wytłumaczenia bo przcież w umowie stało ze marża banku jest stała

    Nie mam czasu jechać do oddziału aby o to zapytac a telefonów jak zwykle nikt tam nie odwiera - stąd pytanie na forum.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja brałam w czerwcu kredyt w PKO BP na 2,5 % Jeszcze nie zdążyłam wykorzystać drugiej raty a już dostałam pismo z banku o stawce 2,6%
    Nie jest to taki duży skok ale nie ucieszyło mnie to.

    Wiem, że po jakimś czasie ludzie składają pisma do banku o obniżenie oprocentowania - jestem ciekawa jak to się odbywa ?
    Aneta
    Buduję LMP 96 http://www.lipinscy.pl/
    kilka fotek
    GG 1496532

  3. #3

    Domyślnie Re: BPH - pismo o zmianie oprocentowania kredytu

    Cytat Napisał sonal
    W tygodniu przyszło do nas pismo z BPH informujące ze nasz kredyt z lipca oprocentowany wtedy na poziomie 2,8% (2% marża banku + około 0,8% Libor) będzie miał od grudnia zmienione oprocentowanie na 3,2%
    Co jest? czyzby Libor az tak podskoczył? Z 0,8 na 1,2%?
    Wydaje mi się ze nie ma innego wytłumaczenia bo przcież w umowie stało ze marża banku jest stała

    Nie mam czasu jechać do oddziału aby o to zapytac a telefonów jak zwykle nikt tam nie odwiera - stąd pytanie na forum.
    Jest dokładnie tak jak myslisz - Libor szaleje

  4. #4

    Domyślnie Re: BPH - pismo o zmianie oprocentowania kredytu

    Cytat Napisał sonal
    W tygodniu przyszło do nas pismo z BPH informujące ze nasz kredyt z lipca oprocentowany wtedy na poziomie 2,8% (2% marża banku + około 0,8% Libor) będzie miał od grudnia zmienione oprocentowanie na 3,2%
    Co jest? czyzby Libor az tak podskoczył? Z 0,8 na 1,2%?
    Wydaje mi się ze nie ma innego wytłumaczenia bo przcież w umowie stało ze marża banku jest stała

    Nie mam czasu jechać do oddziału aby o to zapytac a telefonów jak zwykle nikt tam nie odwiera - stąd pytanie na forum.
    Sprawdz:
    Archiwum LIBOR
    Sprawdzaj dla 6M ale to chyba juz wiesz
    Mi z 0.79 skoczyl na 0.97 - roznica na racie - dokladnie 1CHF, wieksze roznice robi wachanie kursu i szczegolny zwyczaj BPH ze kurs w ciagu dnia maleje a na koniec dnia skacze do gory - licza po kursie z konca dnia
    Pozdrawiam
    Dlugi

  5. #5

    Domyślnie

    BPH stosuje złodziejskie kursy walut.
    Miałem kredyt w tym banku, ale już mam go z głowy, spłaciłem kredytem w innym banku i teraz przy kredycie większym o 50% płacę raty większe o 30%.
    Nawiasem mówiąc, przy spłacie kredytu w BPH sprawdziłem, ile jestem w plecy przez różnice w kursach. Nie chodzi o różnicę mędzy kursem kupna i sprzedaży, ale różnice w tych samych kursach między różnymi bankami. Wyszło, że przy kwocie 30 kPLN straciłem jakieś 400 PLN.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony