Cytat Napisał Rbit
A to i ja dorzuce kamyczek do dyskusji. Jak ankieta to ankieta:
Co sądzicie o winach sprzedawanych w " LIDL"
Wiem ze to raczej parszywie sie kojarzy jako, ze jak dla mnie wiekszosc produktów z tego sklepu jest niejadalna, ale wina stanowia wyjatek.
Markowe wina Hiszpańskie ( Vesperal zwany potocznie "esparalem"- mój faworyt), Chile, Argentyna, Australia, Południowa Afryka, itd. Co prawda wyboru wielkiego nie ma i nie wszystkie nadaja sie do picia ale te które sie nadaja maja rewelacyjny stosunek jakosci do ceny ( 9,90 to juz górna pólka ).

musialabym sie wybrac, nabyc i skosztowac
wtedy sie wypowiem , natomiast co do win to ostatnio sie rozbestwiłam i naprawde stralam sie bardzo marudna
Odkrylam u siebie swietny sklep z winami - 2 chlopaki sprzedwacy duzo o winach wiedza i swietnie doradzaja (opowiadaja o stokach naslonecznionych, nutach wina, garbnikach , smakach zapachach - normalnie odlot ) jestem w szoku po panich z tesco - dzial alkoholi ktore odroznialy wina biale od czerwonych ale z kwestia slodkie wytrawne juz mialy problem, a rejon swiata to juz byla wyzsza szkola jazdy

btw. POLECAM naprawde ! - zwlaszcza wielbicielom czerwonego wytrawnego wina - swietne wino argentynskie nazywa sie "Four Rivers" jest moim zdaniem genialne - nie slodkie ale tez bez tej char. dla wytrawnych goryczki - cudownie aksamitne , o zapachach i takich tam nie bede gadac bo az takim koneserem nie jestem
na pewno mozna dostac w sieci winiarni RedDry (i pewnie w Winach Swiata tez) cena - bardzo przyzwoita - ja placilam 29 albo rowno 30 zł