To i ja się dorzucę do zdjęć SURE:

- te balkony.. tragedia z tym chudym betonem.. zawsze mam dylemat, ze jak zostawie takie okno w powietrzu lub na takich pustakach.. idealnie byłoby je postawic na czymś naprawdę twardym
- te kotwy - trochę daleko od narożnika, bo ogolnie mowi sie ok 15cm (a tu wyglada na wiecje niz 20cm), ale bardziej martwi mnie że poza jedną kotwą w narożniku nie widać na oknach następnej.. a powinna być by była nie dalej niż 60-80cm.. Albo ta kotwa tam jest, albo to są super okna, a może montazystom nie zapracowało jeszcze drewno... Moi Panowie na tym materiale nie oszczędzają i dają pewnie średnio co 50cm - nawet do sztywnych, drewnianych okien. Baaa! ja powiem więcej - nawet przy montażu Jezierskiego zużywają praktycznie wszystko co daje Producent (a innym ekipom zawsze duuużo zostawało - i stosowali je do drewna, bo tu prwdziwą kotwę trzeba sobie kupić.
- Jareko - przy drewnianych oknach często jest używany parapet grubszy niż 4cm (u mnie np. najpoluraniejszy to 64mm). Stąd często potrzebne są duże luzy dolne..
Jareko.. i kliny PCW do drewnianych okien? To się naturalnie gryzie
Tą logiką dojdziemy do wniosku ze tam powinny być i całe okna z PCW.