Cytat Napisał Pawel.dragan
Poszukuję dwóch wykonawców:
- do wykonania zbiornika/ów na burzówkę - myślałem o takich cembrowanych betonowymi kręgami. Albo może polecicie inne rozwiązanie.
- do dostarczenia ziemi, w tym czarnej żyznej i wyrównania terenu na działce.


A od siebie jeszcze dodam, skoro o tynkach i posadzkach była mowa - u mnie wykonywała je firma pana Kazimierza Wicki - 693 379 089
Bezproblemowo jeśli chodzi o jakość i terminowość. Tynki cementowo - wapienne, maszynowo.
Paweł, jak znajdziesz dobrych ludków do zbiorników na burzówke pls. daj znać,inwestycja myśle bardzo rentowna w niedalekiej przyszóści
+wg mnie w czsie tzw recesji najlepiej kupować proste prace budowlane, bo można i trzeba je tanio kupować płacąc gotówką.
Też myśle o zbiorniku/mam z czego zbierać dwuspadowo dużo/dach dzisiaj odebrałem i jestem bardzo ok. z ekipy.
ważna sprawa: kominy nad dachem z pełnej cegły klinkierowej /nie dajcie sobie pocisnąć tańszej aż o połowe cegły dziurawki!/
kominy muszą być obrobione poszyciem blaszanym podkutym w konin na min 1,5 cm, jak będzie dziurawka to po podkuciu woda może przedostac się do środka i wilgoś w domu gotowa.