Pietja czy podpiwniczałeś budynek?
Nie
Możesz powiedzieć jaki rodzaj ogrzewania przewidziałeś?
NIe mam narazie na działce gazu więc będę ogrzewał na eko-groszek
Robiłeś jakieś zmiany w projekcie?
W projekcie w dolnej części domu był mały pokoik za salonem. Zrezygnowaliśmy z niego w ostatniej chwili. Projekt zakładał schody zabiegowe a to przy dziecku odpadało ze względu na bezpieczeństwo. W miejscu tego pokoju są schody jak widać na zdjęciach.
W projekcie wejście do łazienki było prosto z holu. Zabudowaliśmy tą ścianę i zmieniliśmy wejście na głównym holu od salonu. Umozliwiło nam to przesunięcie schodów które miały być przy garażu.
Wejście do pomieszczenia przy kuchni (spiżarnia) zabudowaliśmy i mamy ścianę na szafki bo kuchnia jest naprawdę niewielka. Wejście do tego pomieszczenia jest od holu przy wejściu do domu.
Kolejna zmiana to kominy. W projekcie jest jeden komin. Ponieważ nie mam gazu muszę palić piecem. Piec nie zmieściłby mi sie w tym pomieszczeniu więc będzie jeden komin do kominka a drugi na eko-groszek w tylnej części garażu.
Na poddaszu nie wiele zmian. Jedyną zmianą jest lekkie zmiany w ustawieniu ścian i zmniejszenie jednego pomieszczenia kosztem schodów.

Ja na razie chciałbym wybudować i wykończyć parter czy uważasz że uda mi się to zrobić za 150 tys( bez przyłączy) wariant bez garażu.
To co widziałeś na moich zdjęciach kosztowało mnie 55tyś i mam już zamontowane szambo 10m3.
Fajnie by było jak byś wrzucił jeszcze kilka fotek bardzo mnie interesuje jak wyglądają pomieszczenia na parterze.
Jutro odpale kilka zdjęć