Witam,
interesuję się dachami, sprzedaję dachówki ceramiczne, ale robie to z pasji do dachów.
Dach to zwieńczenie domu jego wizytówka z daleka no i przede wszystkich bardzo ważny element, który chroni nasze głowy. Dlatego też mam bzika na punkcie dobrych materiałów.
Jednak jestem wymagająca i przebieram tylko w dobrych ofertach firm produkujących dachówki.
Dużą uwagę perzywiązuję do designu dachówki i tego jak będzie wygladać jako cała połać.
Myślę o założeniu strony z ofertami najlepszych dachówek, którymi handluje, ale z poradnikiem dla kobiet. To w końcu my wybieramy i przywiązujemy dużą uwagę do wyglądu. Pomogę wybrać Paniom świadomie.
Wymienie tylko te dachówki, które mają świetny designe oraz są optymalne cenowo (stosunek dobrej jakości do ceny). Pokażę na co zwracac uwagę w ofertach.
Myślę, że kobiety coarz częściej uczestniczą w takich wyborach i w organizacji budowy domu, dlatego też wychodzę Paniom na przeciw z ofertą oraz z inicjatywą docenienia kobiet poprzez założenie strony o dachówkach dla kobiet.
Co o tym myślicie drogie Panie?