dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Drzwi z drewna czy fornirowane

    Przeglądam te wszystkie wątki i przyznam, że zamiast coraz więcej wiedzieć - wiem mniej !
    Dlatego też zakładam nowy wątek i mam kilka pytań Jestem na etapie kładzenia podłóg - parkiet dębowy, a teraz poszukuje drzwi. Chodziłam po stronach, byłam też w kilku salonach oraz u stolarza. Każdy zachwala swoje (sprawa oczywista !) I teraz nie wiem na jakie drzwi się zdecydować: fornirowane czy z litego drewna. W zasadzie mam już wybranego stolarza, który zachwala i proponuje drzwi dębowe bejcowane na jaki tylko zechce kolor, a z drugiej strony bardzo podobają mi się drzwi, które widziałam w salonie Drims w Ząbkach. Tam z kolei bardzo przemiła Pani tłumaczyła, że drzwi są w naturalnym kolorze forniru pokryte jedynie lakierem bezbarwnym, co jeszcze bardziej uwydatnia ich naturalność i co najważniejsze drzwi te nie "pracują" jak drzwi z litego drewna. I teraz nie wiem, bo co prawda u stolarza taniej ale drzwi Drims są naprawde śliczne.
    I teraz jeszcze jedno, czy do kuchni w stylu angielskim oraz do podłóg dębowych pasują drzwi klasyczne mahoniowe, takie jak na załączonym zdjęciu, czy bardziej malowane np. w kolorze kuchni ? Drzwi widziałam na ekspozycji Drims w Ząbkach i są naprawdę warte grzechu. Czytatałam również wiele opinii zarówno pozytywnych, jak i negatywnych na temat tej firmy i myśle sobie, że przecież skoro już tyle lat istnieją na rynku, to musi być to firma dobra i solidna.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	miniatura[5].jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	2,4 KB
ID:	51303   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	us12-6v-unilac-unilac[1].jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	25,7 KB
ID:	51313  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony