Cytat Napisał salik Zobacz post
Nie nie - u nas będzie na ścianie wschodniej, bo na północnej nie może (tam będziemy mieli czerpnię do reku).
Wszystkie 'brudne' rzeczy u nas wyjdą na stronę wschodnią, bo tam nie ma okien (reku, odkurzacz centralny i co tam jeszcze).
Ogólnie to dobrze jest pomyśleć o stronach świata, bo np. przy częstych w Polsce zachodnich wiatrach, czerpnia na zachodniej elewacji może byś średnim pomysłem (tak przynajmniej mówili ludzie od reku z którymi rozmawialiśmy).

[EDIT]
Jeszcze zapomniałem - nie pchaj się w rurę 9m.
U nas też teoretycznie moglibyśmy obskoczyć dom wężem 9m i 2 gniazdkami (w korytarzu - jedno na dole, drugie na górze), ale wszyscy mówią że czuć duży dyskomfort użytkowania między rurą 9m, a 7m no i jest też jednak spadek ciśnienia.
Natomiast ważne jest jeszcze żeby wziąć wziąć/zrobić instalację ze sterowaniem siłą ssania w uchwycie.
Do nas w piątek przyjeżdza instalator na inspekcję budowy, więc będę miał informacje z pierwszej ręki.
Wielkie dzięki Salik! Twoje rady są nieocenione! Naprawdę jestem pełna podziwu jak kompetentnie podchodzisz do każdego problemu i jak dużo wiesz na temat budowania! Chylę czoła Zaglądaj jak najczęściej