Chciałbym się poradzić co do mebli kuchennych na wymiar Mam już szczerze dość jeżdżenia z żoną po salonach i studiach kuchennych. Problem tkwi w tym że każda firma lub stolarz wycenia sobie inaczej te same meble. Aktualnie mamy rozpiętość od 10 tyś zł do 30 tyś zł za te same meble i co tutaj wybrać ??? Zacznę może od początku. Pojechaliśmy do bielska białej do firmy Mebilia, gdzie od razu mi powiedziano że są raczej drodzy ale dobrzy w tym co robią. Projekt został wykonany idealnie pod nasze potrzeby, fronty z MDF lakierowany i wszystkie podzespoły z BLUM-a ale cena 23 tyś zł. Trochę nas ta cena zbiła z nóg no i rozpoczęliśmy wycieczkę po kolejnych punktach gdzie już było różnie z ceną lub z wykonaniem (na salonie meble miały krzywe półki - porażka). Jestem pewien że istnieją tacy fachowcy co robią kuchnie dobrze i w miarę w rozsądnej cenie, nadmieniam że jestem z okolic Pawłowic i nie jest mi straszne jechać gdzieś dalej ale chcę uzyskać dobrego fachowca za dobre pieniądze. Bardzo proszę o pomoc...