dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    miron123

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wawer
    Kod pocztowy
    00-919
    Posty
    136

    Domyślnie Mała łazienka 3,9m wielka prośba o aranżacje..

    Witam. Planuje kapitalny remont łazienki na 2 piętrze domu z końca lat 80-tych. Praktycznie wszystko do wymiany łącznie z instalacją wodną, właściwie tylko pion kanalizacyjny (zaznaczony czerwonym kołem na odręcznym rzucie) musi zostać na miejscu. Stąd moja prośba o pomoc w aranżacji tej łazienki. Na rzucie zaznaczyłem tak jak jest w tej chwili i wszystkie wymiary w cm. Koło wanny wnęka i okno zaznaczone na niebiesko, parapet okna jest na wysokości 90cm od podłogi. Obok umywalki na ścianie (tej 43cm) wisi piecyk gazowy do podgrzewania wody, ale będzie on wisiał wyżej niż obecnie bo zmieniam na nowy mniejszy model (58x31x24cm) więc nie powinien przeszkadzać w aranżacji.

    Chciałbym żeby w łazience był:
    -prysznic gdyż wanna która jest obecnie 170x70 zajmuje bardzo dużo miejsca lub ew. coś w rodzaju wanno-prysznica ale nie wiem czy są modele na tyle małe żeby jeszcze coś weszło.
    -umywalka (pod nią szafka)
    -wc
    -jakaś możliwie mała pralka (obecnie nie ma pralki)
    -coś na bieliznę (np. pojemnik zabudowany w wąską a wysoką szafkę, widziałem takie gdzieś) teraz kosz stoi koło wanny.
    -jakaś wisząca szafka, obecnie jedna wisi nad wanną a druga nad wc we wnęce
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka.JPG
Wyświetleń:	979
Rozmiar:	30,4 KB
ID:	96470  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony