dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 255

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    elka51
    Guest
    elka51

    Domyślnie

    Cytat Napisał qqlio Zobacz post
    Wiec jesli wierzysz, ze akurat do Ciebie przyjdzie po opinie zatwierdzona pieczatka z ziemniaka,
    Do mnie musiałby dłuuuuuuuugo iść i jeszcze la Manche przepłynąć

    Cytat Napisał qqlio Zobacz post
    A jesli pojdzie do kogos innego - tez nie tracisz. Jesli nie pojdzie do nikogo - rowniez nie tracisz.
    Rozumiem że mam napisać wszystkie zaobserwowane nieprawidłowości ktoś odwiedzi tą stronę skopiuje i weźmie za moją wiedzę pieniądze?

    Cytat Napisał qqlio Zobacz post
    Moim skromnym zdaniem na podstawie tego zdjecia w takiej rozdzielczosci niewiele sie da powiedziec, zwlaszcza, jesli nie zna sie oryginalnego uksztaltowania terenu. No ale moze sie zdziwie?
    Za czasów moich studiów pewien profesor miał powiedzenie: widzisz ile wiesz a im więcej wiesz tym więcej widzisz...

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    jedna powiedziałaby, że to normowe osiadanie budynku i wszystko jest OK
    dopuszczalne normowe osiadania nie powodują pękania ścian.

    Pan jako laik budowlany sam chyba zauważył że coś z domem dzieje się nieprawidłowego - otrzymanie opini z takimi bzdurami spowodowałoby spokojny sen w postrzelanym domu?

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    druga (np. z UK), że to wada konstrukcyjna i że należy wezwać księdza. Co wtedy miałbym zrobić?
    To nie wada konstrukcyjna tylko projektowa - spowodowany brakiem wiedzy.... a z księdzem to była ironia - naprawdę nie ma na co czekać i trywializować szkód powstałych w Pana domu.
    Dom poprawnie zaprojektowany i poprawnie wykonany nie pęka. Jeżeli pęka trzeba znaleźć przyczynę - przyczynę wskazał Panu projektant i KB w jednej osobie tj obsunięcie narożnika płyty.
    Zastanówmy się chwilę kto nadzorował Pana budowę oraz kto projektował ten budynek w sposób który spowodował obsunięcie płyty i jest odpowiedzialny za wszystkie wady i błędy projektowe? Podpowiadam... Ja na pewno nie

    Osobę która spowodowała takie zniszczenia w Pańskim domu należy pociągnąć do odpowiedzialności finansowej za powstałe szkody.

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Uświadomić sobie, że ktoś mnie naciągnął na kasę?
    Nikt nie naciągnął na kasę - Pan wybrał świadomie tego człowieka kierując się pewnymi kryteriami wyboru (stawiam iż było to kryterium "najniższa cena") i teraz ponosi konsekwencje takiego a nie innego wyboru.


    Ps. jednocześnie dziękuję heine84 za niewybredne epitety wyslane prywatną wiadomością - dzięki panu przypomnialam sobie dlaczego wyjechałam z tego chorego z zawiści kraju...
    Ostatnio edytowane przez elka51 ; 28-03-2012 o 17:08

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony