Witam,

Chodzi mi o drugą warstwę ocieplenia na poddaszu (w moim przypadku 5 cm Isover Unimata).
1) W takim przypadku montuję profile przyścienne UD w takiej odległości od 1. warstwy ocieplenia, aby po zamontowaniu w nich profili nośnych CD odległość pomiędzy 1. warstwą, a profilem CD (dokładnie tą nośną szerszą powierzchnią, w którą wkręca się wkręty wynosiła te 5 cm?
2) ścianki profila CD mają chyba niecałe 3 cm wysokości i szerokości ok. 7cm. Czyli całe wnętrze wszystkich profili CD mam wypełnić wełną?
3) A co z przestrzenią, która jest pomiędzy tym profilem Cd, a pierwszą warstwą ocieplenia? czyli chodzi mi o te ok. 2 cm różnicy. Te 2 cm też jakoś wypełnić docinaną wełną? Czy też robi się to wszystko w jakiś ciągły sposób? Czyli np. upychając te 5 cm wełny pod ten profil CD, mimo tylko tak naprawdę 2 cm wolnej przestrzeni? da się to upchać nie będzie się wełna wybrzuszać za bardzo na bokach? a może w tej 5cm wełnie wycina się „rowek” w który dokładnie wpasowuje się ten profil CD, a to co zostaje z wycięcia tego rowka upycha się właśnie w tej profile CD???
4) a przy okazji czy ktoś może polecić jakąś dobrą, w miarę tanią taśmę dwustronną do sklejania folii paraizolacyjnej i jakiś klej do przyklejania tej foli do ścian szczytowych.

Nie wiem czy wyraziłem się jasno, ale z góry dziękuję za pomoc