dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5049

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał daroski Zobacz post
    Robespierre, kilka stron wcześniej poleciłeś taką listwę http://www.tokir.pl/index.php?p1113,...-biala-ral9003 i ja z tego polecenia skorzystałem. I jestem bardzo zadowolony, bo faktycznie listwa wygląda pierwszorzędnie Dziękuje Ci serdecznie.
    Nie wiem jednak co zrobić ze szparami jakie powstają gdzieniegdzie na styku ze ścianą. Wiadomo - tynk nie jest idealnie równy. Podpowiedz jak sobie z tym radzisz?
    Ponieważ Finlandia użył nieco niezrozumiałego języka tłumaczę:
    "aktyw w tubie jak silników" - kup akryl w tubie jak silikon...
    "Aktyw jest biały,więc trzeba go jeszcze pomalować farba do ścian." - akryl jest biały więc na pewno będziesz musiał go pomalować tą samą farbą co ścianę.

    Dodatkowo zakup papierową taśmę bo często trzeba wykleić ścianę lub listwę lub obie rzeczy jednocześnie. Wszystko zależy od wprawy i umiejętności przy nakładaniu akrylu.

    Cieszę się że listwy pasują.

    Pozdrawiam Ciebie i Fina który widać balanguje gdzieś w strefie kibica pisząc ze swojego smartfona... He he.
    Ostatnio edytowane przez Robespierre ; 09-06-2012 o 20:50
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony