dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 563

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar artix1
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    2.420

    Domyślnie "Bursztyn" energooszczędnie i mam nadzieję tanio :)

    Witam wszystkich śledzących, prowadzących i przeglądających dzienniki budowy. Postanowiłem założyć swój dziennik po wielokrotnych prośbach i groźbach mojej żonki.
    Mam nadzieję, że zdjęcia i opisy prac budowlanych przydadzą się komuś przy planowaniu i budowie swojego domu. Forum Muratora śledzę od ponad dwóch lat, dzięki temu "urodził się" pomysł kupna działki i budowy domu. Moja wiedza osiągnęła w tym czasie poziom nie pozwalający na wpuszczenie się przez budowlańców w maliny . W między czasie kupilismy działkę 30arową i zaczelismy szukać projektu. Miał być tani w budowie, z dwuspadowym dachem i możliwością wykończenia we własnym zakresie. Po długich poszukiwaniach wybór padł na "Bursztyn" z pracowni "MG". Postaram się ustawić komentarze ( mam nadzieję, że się uda).
    [IMG][/IMG]

    Wprowadziliśmy kilka zmian, które poprawią funkcjonalność domu. W kuchni pojawi się obok dużego okna w salonie (1.5x3m), mniejsze (1x1.5m). Doświetlimy kuchnię i poprawimy wygląd całej ściany. Z kuchni będzie można przejść bezpośrednio do spiżarni i do wiatrołapu. Garaż został poszerzony o 80 cm, będzie można swobodnie wysiąść z samochodu. Ostatnią zmianą jest wydłużenie zadaszenia nad wejściem do końca garażu. Do garażu i kotłowni dostanę się suchą nogą (chyba).

    Oryginalny rzut parteru bez naniesionych zmian
    Ostatnio edytowane przez artix1 ; 07-07-2012 o 19:30

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony