Po dłuuugiej przerwie jestem znów



W zeszłym roku miałam nadzieję, że o tym czasie będą już mury stały, a tu nawet pierwsza łopata nie wbita...
Projekt domu ukończony, w kwietniu złożyliśmy papiery do PNB i sprawa w urzędzie ciągnie się po dzień dzisiejszy. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że w związku ze mianą przepisów mamy dostarczyć opinię geotechniczną o naszej działce. Po krótkim castingu telefonicznym wybraliśmy fachowca, który w ekspresowym tempie zrobił badania gruntu. Zlecenie od nas dostał w środę, początkowo deklarował, że dokumentacja będzie gotowa na połowę następnego tygodnia, a już w piątek po południu zadzwonił, czy może mi ją przywieźć do domu
W poniedziałek jadę z tymi papierami do Wydziału Architektury i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Jeśli opinia będzie taka, jak ma być i rzeczywiście facet nic nie zawalił, to wrzucę na niego namiary - bo współpraca wzorowa.

Oby więcej takich fachowców, zwłaszcza na już na etapie budowy


Zaraz wrzucę też aktualne rzuty naszego domku. Myśleliśmy, że na początku będziemy wykańczać na poddaszu tylko jedną sypialnię, ale okazało się, że przybędzie jeszcze jeden inwestor i to już niedługo: Lol: