PISZE TEN POST ROWNIEZ I W TYM MIEJSCU MYSLE ZE ADMINISTRATORZY MI GO NIE WYRZUCA---SPRAWA JEST DLA MNIE WAZNA I CO NAJWAZNIEJSZE LICZE NA WSZA POMOC
Witam-mam pewien klopot i potrzebuje Waszych podpowiedzi oraz rad co z tym fantem zrobic-licze na to ze mi pomozecie-tymbardziej ze jutro powinienem uregulowac fakture.....ale po kolei
Otóz pare tyg, temu zamówilem okna do montazu w moim mieszkaniu-przyjechał szef-pomierzył-wyliczył-wyrysował mi jak to bedzie wygladało w przypadku tego profilu i coz sie okazało podczas montażu?-wybrałem okna o profilu salamander bluevolution 3
Własnie czuje sie lekko oszukany lub niedoinformowany-choc bardziej pasuje mi tu okreslenie oszukany gdyz sam szef podczas swej wizyty u mnie w mieszkaniu mowil mi ze te okna beda miec trzy szyby nawet mi to wyrysował jak to wyglada w rzeczywistosci-po kilku tyg-konkretnie wczoraj zamontowano mi te okna i coz stwierdzilem wieczorem ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu?...okna zamiast obiecanych trzech szyb maja tylko dwie-Nie wiem co zrobic?-za fakture jeszcze nie zaplacilem-mam to zrobic jutro po obróbce okien.
Jakie jest wasze zdanie na ten temat?...moze wlasciciel mnie celowo zwiódł z tymi szybami aby mnie zachecic wlasnie do wyboru jego firmy?-moze nastapiła pomyłka w zamówieniu ...albo naciagnał mnie na kase obiecajac trzy szyby drozsze a zamowił wersje tansza aby mnie jak to sie potocznie okresla oskubac?Dodam ze za okna zaplacilem niemało.
Pozdrawiam wszystkich i ...pomózcie prosze co mam zrobic?....zaplacic za fakture czy domagac sie....ale czego......nie chcialbym ponownego wyjmowania i montowania okna z odpowiednia ilkoscia szyb......pomozcie