dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Lightbulb Montaż gniazda na szybie - za duży otwór

    Witam, może ktoś podpowie jak sobie poradzić z montażem gniazda elektrycznego podtynkowego na szybie w kuchni, w sytuacji gdy wycięty otwór w szybie jest za duży - mostek gniazda wpada do niego. Mostek jest 0,5 mm szerszy niż dziura w szybie, a dziura jest dodatkowo fazowana. W dodatku gniazda są dwa obok siebie.
    Kombinuje już i kombinuję i nie mam dobrego pomysłu. gniazda Kontakt Simon Premium54 + ramka podwójna.
    Wygląda to tak jak na załączonym schemacie. Szare prostokąty symbolizują mostek, przesunąłem go w lewo i do góry na rysunku aby pokazać, że jak z dwóch stron ma 2-3 mm oparcia na szybie to pozostałe dwie strony wiszą w powietrzu.
    Jak to ogarnąć (już miałem pomysł w rodzaju dorobienie u ślusarza nieco większego mostka, na dwa moduły od razu tak aby z jednej strony opierał się na szybie dookoła a z drugiej dało się założyć na niego ramkę). Nie pomyślałem, że można było kazać wyciąć otwory okrągłe tak jak są puszki +/- wtedy nie było by problemu bo mostek jest kwadratowy i rogami by się oparł.... Pomocy!!!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szyba2.jpg
Wyświetleń:	1007
Rozmiar:	73,1 KB
ID:	230405   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szyba.jpg
Wyświetleń:	643
Rozmiar:	58,9 KB
ID:	230360  
    Ostatnio edytowane przez Smakor ; 15-12-2013 o 18:59
    SMAKOR
    Nie myślałem, że budowa domu to takie wyzwanie...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony