Witam, mam w domu starą instalację 4 żyły i 3 fazy, niedawno przeciągnąłem kabel YKY w ziemi z domu do budynku gospodarczego ok 15 metrów, celem przeniesienia "siły". W domu w środku mam stare gniazdo siłowe na 4 płaskie bolce, chcę je zlikwidować, nie chcę mieć w domu gniazda siłowego oraz zależy mi na porządku by nie ciągnąć kabli do domu, aby podłączać silnika 4KW i innych urządzeń siłowych, natomiast w budynku gospodarczym jak najbardziej siła się mi przyda oraz gniazdka na 230V. Dlatego też zakupiłem rozdzielnię z gniazdem siłowym na 4 bolce 16A 400V oraz dwoma gniazdami 230V. Teraz chcę to wszystko podłączyć po kolei.
Rozumiem, że po wywaleniu starego aluminiowego gniazda siłowego w domu podłączam położony wcześniej kabel YKY i skręcam w puszcze hermetycznej idący do rozdzielni w budynku gospodarczym tak?
Następnie muszę ten kabel podłączyć w rozdzielni po wyłącznik 3F? Fazy po kablach kolejno jak było w starym gnieździe L1 L2 L3 i ostatni przewód, który jest uziemieniem gdzie muszę podłączyć w rozdzielni?

Dodaje zdjęcia jak to wygląda


Chciałbym również wyprowadzić z tej rozdzielni kable pod włączniki światła, będę wdzięczny za pomoc.

L1, L2 i L3 to fazy to wiem. Podłączam po kolei:

sieć faza L1 > wyłącznik 3F > L1 z wyłącznika do L1 w gnieździe
sieć faza L2 > wyłącznik 3F > L2 z wyłącznika do L2 w gnieździe
sieć faza L3 > wyłącznik 3F > L3 z wyłącznika do L3 w gnieździe
Tę masę/minus L4 podłączam do tej listwy w rozdzielni pod niebieski kabel tak?