Z góry wszystkich przepraszam za zawracanie głowy.
Prywatnie korzystam z forum ze wzgledu na swoją budowę. Ostatnio zdarzyło mi sie zadanie zawodowe zwiazane z badaniem rynku kominków w Polsce. Przyszło mi do głowy ze forum byłoby świetną podpowiedzią w tym temacie. Oczywiscie zapoznałam sie ze wszytskimi wątkami - potrzebuję jednak uzyskać konkretne odpowiedzi w zadanych kryteriach- bardzo was proszę pomóżcie- poświęcie dwie minutki zeby dosłownie w kilku słowach odpowiedziec na pytanie dotyczace preferencji co do wyboru kominka.
Nie jestem z branży- pytanie moje zwiazane jest z zainteresowaniem polskim rynkiem jednej z firm koncernu w którym pracuje- grzecznosciowo muszę zebrac dla nich informacje rynkowe. Jeśli sa jakieś niedostatki na rynku, jest jakaś nisza - chętnie sie dowiem - nowy gracz na rynku z pewnoscią bedzie zainteresowany wypełnieniem tych braków.
Wybaczcie jeszcze raz ze sięgam po takie srodki ale forum wielokrotnie było dla mnie bardzo przydatne - może i tym razem.

Ponieważ pytanie o preferencje jest zbyt złozone - raczej trudno to zawrzeć z ankiecie - dlatego kazdego kto zechce mi pomóc proszę o odpowiedż na poszczególne pytania:

Wybrany lub użytkowany kominek jest:
a) tradycyjny/ z płaszczem wodnym/ z DGP?
b) producent wkładu:.....?
c) obudowa: awangardowa/nowoczesna/kaflowa/rustykalna/klasyczna/otwarte palenisko?
d) moc:.....?
e) kominek uzywany jest w celach "rekreacyjnych"/ stanowi podstawowe źródło ciepła?
f)szyba: otwierana w tradycyjny sposób/podnoszona do góry?
g) szyba: płaska/panoramiczna/półokrągła/vis a vis/ kątowa/inna?
h) montaż dostawcy kominka/usługa osoby trzeciej
i) inne uwagi i sugestie, niespełnione oczekiwania itp.

Wszytkim z góry dziękuję za pomoc. Będę wdzieczna gdy odpowiedzi udzielą tylko osoby chcące mi pomóc w tym temacie- wierze ze jest wiele osób które krytycznie ocenią ten post- z góry jednak proszę - nie ześmiecajcie tego watku- niech wystarczy moja swiadomość ze tacy są. Pozdrawiam