dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 261

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    Domyślnie

    A w oczekiwaniu na finalizację papierologii wkleję troszkę wizualizacji pomysłów na to jak to nasze przeogromne domiszcze będzie wyglądało.

    Zacznijmy zatem od wejścia - rabata wejściowa (tak wiem, nie dom ale ja to chyba nawet bardziej ogrodu nie mogę się doczekać ) / drzwi/ hall:

    nad prostą, metalową furtką zrobimy solidną stalową pergole-podparcie dla wisterii i już za dekadę będziemy do naszego ogrodu wchodzić przez coś mniej więcej takiego:


    elewacja od strony furtki oraz główna rabata "reprezentacyjna" (ale także mega istotna dla nas, bo widoczna z największego okna z jadalni) będzie wyglądała mniej więcej tak - latem:

    i zimą (większość roślin będzie zimozielona i atrakcyjna o każdej porze roku):


    Przez intensywnie niebieskie drzwi wejściowe - mniej więcej takie jak u forumowego mazo:

    wejdziemy do hallu który ma być reprezentacyjny ale jednocześnie radosny i bez nadęcia


    Będzie biały, na podłodze chciałabym płytki cementowe, pod sufitem ceglane sklepienie kolebkowe. Z mebli planuję tylko konsolkę - delikatnie stylizowaną, lekką, siedzisko - najchętniej tak pstrokate jak się da, lustro - mam zamiar je zrobić sama, ze starych magazynów i wieszak - zamiast "Warszawa" wolałabym "Cześć" być może czerwone (?)
    Sufit będzie oświetlony reflektorkami:
    srebrnymi
    lub białymi

    Ale i tak najważniejsze będą drzwi do reszty domu - suwane, witrażowe, bardzo kolorowe. I to jest obiekt moich najbliższych poszukiwań - muszę napisać do pracowni witrażowych prośbę o wycenę. Jeśli okaże się że to zbyt droga fanaberia, to sami sobie namalujemy te kwadraciki na szybie i już.

    cdn...
    Ostatnio edytowane przez sheila ; 09-07-2014 o 12:48

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony