Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
Mój cały dom to jeden wielki babol
Najważniejsze,że świadomie każda decyzja została podjęta
Spoko. Twój dom Twoja sprawa ...

Mówię jedynie że jeśli kiedyś by Ci dom spłonął to nie masz szans na odszkodowania a dodatkowo możesz mieć problemy bo okaże się że zastosowano materiały (styropian) które nie mogą być stosowane przy konstrukcji drewnianej i której nie stosuje ŻADEN konstruktor ani projektant ze względu na bezpieczeństwo konstrukcji , dodatkowo widziałem u Ciebie że przewody na konstrukcji drewnianej idą bez peszli.
Dodatkowo możesz być pociągnięty do odpowiedzialności za użycie materiałów niezgodnych z projektem domu i nie nadających się do konstrukcji dachowej i zagrożenie życia mieszkańców ..

To samo w przypadku wentylacji garażu.

Żaden kominiarz nie powienien podpisać się przy odbiorze domu przy braku WG w salonie (kominek) jak i braku WG w garażu (wlot i wylot).
W garażu nie może być nic innego jak WG ...

U mnie kiedyś w garażu odpaliłem samochód i jeszcze nie miałem wlotu powietrza i włączył mi się czujnik czadu ...
Dopiero po otwarciu okna alalrm się wyłączył ...

W garażu mam obecnie świetną wentylację która działa niezależnie czy to zima czy lato. Mam dziurę w ścianie i otwarte okno
Wieje , ale już nigdy się czujnik nie włączył ...

Widzę że ludzie wpadają w paranoję jeśli chodzi o ocieplanie , uszczelnianie a nie dbają o najważniejsze o ... bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny ...