dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Krzywe mieszkanie 60m2

    Witam,

    w tej chwili waham się między zakupem dwóch mieszkań (oba rzuty w załączeniu).

    Mieszkanie "krzywe" jest zdecydowanie korzystniejsze cenowo, ale droższe jest bardziej ustawne i ma większe sypialnie, kuchnia ma możliwość wydzielenia co bardzo mi się podoba ... Szukam mądrego sposobu aranżacji tak, aby później nie żałować, że nie chciałam dołożyć kilka zł...
    To bardziej ustawne ma wystawę pn/pd (salon pd), widok z salon na dziedziniec osiedla, z sypialni na sąsiednie budynki; krzywe mieszkanie jest od strony wschodniej i ma zdecydowanie ciekawszy widok, jest wyżej wiec nic nie zasłania przestrzeni, wiec tutaj "krzywe" wygrywa.

    Kombinuję jak najsensowniej zagospodarować przestrzeń w krzywym mieszkaniu ok. 60m2.
    Chodzi mi przede wszystkim o salon/kuchnię oraz przedpokój (generalnie o jak największą powierzchnię szaf/szafek).
    Mam dość sporo gratów i zastanawiam się nad wydzieleniem garderoby z części kuchni, ta garderoba miałaby pojawić się na miejscu lodówki/zlewozmywaka itp. i sięgać do słupka. Czy wg Was jest to sensowne rozwiązanie? Czy jeśli wydzielę garderobę, to zostanie wystarczająco dużo miejsca, aby zmieścić wszystko co trzeba w kuchni + stół + narożnik?
    Chciałabym kuchnię maksymalnie odseparować od salonu, ale chyba zabraknie mi przestrzeni...

    A może macie jakiś inny, ciekawszy pomysł na zagospodarowanie przestrzeni... albo zagłosujecie zdecydowanie za drugim mieszkaniem
    Będę wdzięczna za pomoc.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie 2.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	69,0 KB
ID:	302056   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	53,8 KB
ID:	302057  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony