Cytat Napisał jolka55 Zobacz post
idę w przyszłym roku na urodziny do 5 letniego chłopca Mały jest wielkim fanem Boba Budowniczego więc wymyśliliśmy żeby kupić mu łózko w kształcie koparki Załącznik 328550 Takie łózko znalazłam w sklepie internetowym [moderowano] Czy cena 1800 złoty to dużo czy mało za takie łóżko. Wymiary: 99,5 wys x 100 szer x 232,5 dł
Z przodu łóżka skrzynia na zabawki w kształcie wielkiej łychy. Nogi w kształcie kół i opon. Mały pewnie byłby zachwycony. Na ścianach w jego pokoju wiszą plakaty z Boba Budowniczego, ma kilkanaście zabawek z tej serii, pościel.
Trochę nie za duży budżet ogólnie na prezent na 5 urodziny? Wiem, że każdy rodzic chce uszczęśliwiać dzieci ( a już zwłaszcza swoje), ale chyba nie ma sensu ich przyzwyczajać od małego, że obsypywane są drogimi prezentami, bo potem ciężko będzie im się pogodzić z faktem, że nagle coś się może zmienić. Ja jestem zwolennikiem drobnych prezentów albo wspomnianych wcześniej wypadów do ZOO, muzeów itp. Ostatnio jak moja córka miała 8 urodziny to dostała lalkę, a potem wybraliśmy się właśnie do Zoo i była w siódmym niebie