dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 139

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Dzieńdoberek.

    Wszyscy nakarmieni.Przepraszam ale w moim sklepie tylko takie proste składniki dla każdego.Wyszło co wyszło.Nie pamiętam tylko kto samochód wstawiał. .Zapomniana rocznica ale się przypomniało. .Zanim to nastąpiło :



    Co może być w fasolce .Może to ,że jest na kąskach cielęcych,że ma swojski boczek wędzony z szalotką ,kiełbasę z dzika co z tego ,że z zamrażalnika ale smaku dodała,sos jako baza jest po pieczeniu cielęciny, pomidory włoskie i polski Jasio mało mączny.











    Składniki na wesoły wieczór.Niedrogo .Cena na dwie porcje około 20 zł.Czas przygotowania 15 min.Na każdą kieszeń budowlaną.Nie wiem jak pokazać destylat z własnych śliwek węgierek. ,nie mam jeszcze etykietki.Może inny razem.



    Poszarpany Omega3 ,podgrzybek ,czerwona cebulka,małosolny i w kostkę.



    Wędzony Radamer ,kanapkowy na plaster łososia



    Sos tatarski wzbogacony żółtkami i warzywkami.Tatar z łososia na jaju kładziony.Bez pumpernikla ale pod destylat znakomity..

    Mała uwaga bardzo ważna w naszym żywieniu.

    Spożywamy ich ok. 5 razy więcej, niż jest to konieczne dla optymalnego funkcjonowania mózgu. Dlatego jedną z zasad zdrowej diety powinna być równowaga kwasów omega-6 i omega-3. Spożywanie łososi z hodowli nie wpływa na tę równowagę, dlatego nie są tak zdrowe, jak się powszechnie uważa.

    http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/toksyny-w-lososiu-hodowlanym-sa-szkodliwe-dla-zdrowia_41630.html

    wielkość: mniejsze ryby są młodsze, w związku z tym ich mięso jest bardziej delikatne i mniej zanieczyszczone;

    http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/toksyny-w-lososiu-hodowlanym-sa-szkodliwe-dla-zdrowia_41630.html


    Coś w tym jest dlatego proponuje i tu pewne ograniczenia i konkretne źródła zakupu . Czasami posługujemy się terminem byłam /em i kupiłam w zdrowej hodowli ,to może okazać się zgubne .Jak wiem nie wielkość ..........itd ma tu znaczenie





    Na obiadek z przepisu córci.
    Tort naleśnikowy z pomidorami szpinakiem i pieczarkami .
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 06-11-2015 o 07:37

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony