dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 530

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    No i nadal mi nie odpowiedziałeś na pytania???
    Bo nie chcesz przyznać,że podczas spalania biomasy powstaje dużo wiencej dioksyn niż podczas spalania gumy czy opony.
    Nie chce wykładu.
    Ciągle tylko nakazy i zakazy ale argumentów jak nie było tak nie ma.
    Ale już wszystko pozamiatane skoro ekspert powiedział,że mogę palić opony to nie ma już o czym dyskutować.
    Widać co uczą na waszym durnym instytucie SADZA NIE JEST ODMIANĄ ALOTROPOWĄ WĘGLA.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Dicoronylene Przestudiuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciężkie WWA są składnikiem koksu.
    Kupiłem sobie analizator spalin na CO i O2 oraz sensor RI i mogę mierzyć CO O2 i OGC.
    Pyłomierz mam na czubku komina aby się nie rozleciał bo temperatura stosowania max 50 stopni.
    Wiesz czym kopci???????????????????????????????? Węglem .
    Ale węglem do jasnej cholery można a ku**a czysto spalać opon (bo smieciarze nie chcą wziąć) to ku**a nie można i nikt nie chce wyjaśnić dlaczego.
    Zaraz je wypie**ole do lasu i będzie spokój.
    Ale taka opon w lesie ulega fotochemicznemu utlenianiu i powstaje całą masa różnych trujących węglowodorów oraz cyjanowodoru.
    Ale tak jest bardzie ekologicznie niż gdybym czysto spalił tą oponę pomimo tego,że pomiar nie wykazał OGC w spalinach a cyjanowodoru nie ma na pewno ponieważ spalił się w wysokiej temperaturze.
    4HCN+9O2=2H2O+ 4CO2+4NO2

    Ten jedne kopcący sąsiad tak kopci,że nic nie widać.Pada jakimś czarnym syfem (sadzą).
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 23-02-2017 o 17:41 Powód: wulgaryzmy

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony