dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Aranżacja mieszkania w bloku 48 m2

    Witam. Proszę o pomoc w aranżacji mieszkania dla małżeństwa z dzieckiem (nastolatek). Chodzi głównie o duży pokój, łazienkę i przedpokój. Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów powstała wersja nr 1. Na jej podstawie sama coś próbuje nieudolnie kombinować z wersją 2 i 3. Teraz z kolei dopadły mnie wątpliwości odnośnie wydzielonej garderoby. Po wstawieniu drzwi przesuwnych do pokoju i do garderoby będzie ona miała wymiary 120 cm x 120 cm. Czy to nie za mało nawet na taką mini garderobę. Po zagospodarowaniu jej z lewej strony na szerokość 60 cm i na wprost na przynajmniej 40 cm powstanie wolna przestrzeń 60x80. Czy da się z tego normalnie korzystać? A może powinno być na odwrót 40 cm z lewej strony a 60 na wprost. Tylko że wtedy trzeba by zrezygnować z drzwi przesuwnych. Wtedy może byłoby łatwiej z dostępem do wieszaków. Większy pokój ma 310 cm szerokości, więc nie za bardzo widzę możliwość jego zmniejszania. Choć nad tym się już głowiłam. Wogóle zastanawia mnie czy garderoba powinna mieć drzwi przesuwne czy może otwierane. Kuchni też nie będziemy pomniejszać, więc w przedpokoju będzie przy kuchni szafa 60 cm szeroka na odkurzacz, buty i jakieś kurtki choć osobiście myślałam, że uda się z niej zrezygnować. Jednak chyba ten pomysł nie przejdzie, bo nie chciałabym trzymać w garderobie sukienek i innych rzeczy z odkurzaczem i śrubokrętami męża albo butami. Czy ktoś miałby jeszcze jakiś pomysł na to mieszkanie? A jeżeli nic więcej się tu nie poradzi to która wersja najbardzej funkcjonalna? W łazience też jest problem bo teraz wc jest na wprost wejścia i rura kanalizacyjna wchodzi do kanału za wentylacją 35 cm od ściany z małym pokojem. Nad wc jest dostęp do liczników od wody. A kaloryfer wisi nad wanną we wnęce na ścianie która ma 74 cm u góry ok. 150 cm nad podłogą. Instalacja co jest stara więc jak to przenieść w inne miejsce żeby zrobić prysznic?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Mieszkanie.JPG
Wyświetleń:	272
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	380822   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie wersja 1.jpg
Wyświetleń:	262
Rozmiar:	10,8 KB
ID:	380823   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Mieszkanie wersja 2.JPG
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	52,0 KB
ID:	380824   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie wersja 3.jpg
Wyświetleń:	134
Rozmiar:	8,6 KB
ID:	380825  
    Ostatnio edytowane przez robertiaga ; 06-02-2017 o 08:44

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony