Witam,
Jesteśmy w trakcie budowy domu. Projekt nie ma garażu w bryle, jest tylko kotłownia. Jako, że będziemy grzać gazem to w kotłowni będzie też miejsce na rekuperator, pralkę, suszarkę i deskę do prasowania.
Wszystko ładnie, pięknie, bo pewnie trochę narzędzi gdzieś w skrzynce czy powieszonych na ścianie się zmieści ale już żeby coś pomajsterkować to będzie problem i z miejscem i brudem.
Wpadłem na pomysł, że mogę z kotłowni zrobić drzwi na "dwór" a od zewnątrz "przykleić" domek drewniany 4x3 metry i w miejscu drzwi od kotłowni wyciąć wejście do niego. Dzięki temu po ociepleniu nawet zimą mógłbym skoczyć w kapciach do takiego domku po śrubokręt czy wkrętarkę. Dodatkowo w takim domku byłby zlew więc jakieś brudne rzeczy z ogrodu mógłbym od razu tam myć. Zrobiłby się mały warsztacik w domu ale jednocześnie poza nim, bo dzieliłyby te dwa "domy" drzwi zewnętrzne w kotłowni.
Oczywiście do drewnianego domku będą też drzwi na zewnątrz.

Tylko pytanie czy da się taki domek "przykleić" do domu żeby to połączyć w jedno i żeby miało ręce i nogi.

Chodzi mi o techniczny aspekt, bo wiem, że jeśli chodzi o prawną część nie będzie problemów.

Chodzi mi o taki domek (tylko od tyłu wycięte miejsce na drzwi łączące z kotłownią):

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	abri_jardin_nandy_sapin_350x250_1a.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	95,2 KB
ID:	403406
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	i-wooder-domek-ogrodowy-narzedziowy-z-podloga-jumbo-333x427.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	78,0 KB
ID:	403407