Cytat Napisał TwojPan Zobacz post
Tak czy siak,Kaszpir zrozumie o co chodzi,jak zrobi się zima.Pełna zima.Teraz dostał tylko tego namiastkę,a i tak to odczuł.Nie ma komfortu kiedy podłoga nie promieniuje ciepłem.A przy 7-10cm wylewce,nie trwa to na tyle długo by było komfortem.
Jak dla mnie,przy G11 za 53 gr,jakieś doświadczenia z T2 to archaizm.Grzeję tak,aby utrzymywać komfort i cieszyć się promieniowaniem podłogi tam gdzie tego chcę i potrzebuję.Temp.na wyświetlaczu termometra to nie wszystko i każdy o tym wie.Im cieplejszy dom,to jest to bardziej odczuwalne;.Niby na skali 21-22 deg,a jak podłoga zbyt długo nie pracuje to przyjemnie nie jest.To tak jak z zyskami bytowymi.
Ale co tu rozumieć ?

Jak obecny sposób pracy czyli z ograniczeniem czasowym nie zapewni mi komfortu to na termostacie przełączę program i będzie pompa grzała 24 godziny na dobę a może tyle ile potrzeba , bo ciągle będzie temperaturę kontrolował termostat ..

Co do II taryfy to nie ma jakiegoś przymusu. Ja mam od chyba 8 lat taryfę G12w i w nowym domu też mam , bo przy moich wyliczeniach nas się ona opłaca.
Patrzę na ostatni rachunek za prąd to w taniej taryfie u nas zużycie prądu było ponad 3x wyższe niż w drogiej taryfie , więc oszczędności są i to nie małe ...

Jakby się okazało że Ii taryfy mi się nie opłacają to zawsze może zmienić na G11 bezpłatnie ...