Cytat Napisał surgi22 Zobacz post
Ideal standard ( oprócz tych co wymieniłaś ).
dzięki, myślałam, że to ceramika

Cytat Napisał aiki Zobacz post
Mam teraz prysznic Hans Grohe od 10 lat. Ani razu nie musiałem usuwać kamienia. Po prostu nie zarasta. Na wszystkich innych rzeczach kamień to norma.
właśnie o to mi chodzi, żeby kamień się nie osadzał - u mnie w najlepszym stanie jest bateria kuchenna - ponad 9 lat a jak nówka wygląda, umywalkowa została wymieniona, bo pękła, prysznic załatwił kamień


Cytat Napisał Mr A Zobacz post
Nie użytkuję, ale jak to mówią koniec języka za przewodnika. Jako piekarnik ok, jako mikrofala podobno grzeje z jednej strony. Kolega wspominał, że przy podgrzewaniu potrawy musi obrócić talerz - i gdzieś podobną opinię czytałem tutaj na forum. Żeby nie było - my kupiliśmy, zarówno duży piekarnik, jak i ten z funkcją mikrofali - różnica w cenie była ok. 300 zł.
na mikrofali osobiście mi w ogóle nie zależy, małż chce, więc jak będzie ten talerz raz w tygodniu obracał, to chyba będzie ok dla mnie ważne, by piekarnik dobrze działał



Cytat Napisał Mr A Zobacz post
Kludi nam się podobała, ale to co nam się z tego podobało to niestety nie ta półka My w sumie mamy z 3 firm: Omnires (tu polecane w hurtowni jako zamiennik Kludi), oraz Valvex i Armatura Kraków - jak się sprawdzi to trzeba będzie poczekać
Omnires, faktycznie widziałam, dwóch pozostałych nie znam, także dzięki

Cytat Napisał Slawskip Zobacz post
w mieszkaniu mam Armaturę Kraków, w tym jedną z termostatem. Jestem z nich zadowolony, a teraz leci 5 rok jak ich używamy. Nic się nie dzieje i wszystko działa bardzo dobrze. Ja nie zrezygnował bym z baterii z termostatem (zwłaszcza pod prysznicem). Jak bym miał za twardą wodę, to bym zastosował stację zmiękczającą wodę.
też miałam z termostatem, ale kamień go zniszczył w ciągu niecałych 2 lat, ale szczerze, to nie przeszkadza mi jego brak
na razie nie nastawiam się na zmiękczacz wody - nie mam kompletnie wiedzy w tym temacie, nie wiem czy taki zmieniony chemicznie skład wody jest w długiej perspektywie dobry
Armaturę Kraków sprawdzę, dzięki


Cytat Napisał kocbeat Zobacz post
Mam już 6 lat i jestem zadowolony. Dobrze podgrzewa w funkcji mikrofali i jako piekarnik też rewelacja. Ma funkcję combo gdzie działa jedno i drugie. Model nie pamietam jaki, pewnie już go nie ma ale samsunga. Jedno co teraz szwankuje to na wyświetlaczu cyferki od godziny się wypaliły i nie wszystkie dobrze wyglądają
przyjrzę się w takim razie tym piekarnikom z mikrofalą, zawsze jeden sprzęt mniej