Cytat Napisał pawel.majkarex Zobacz post
No ładnie nie wygląda ale zostawiam to, nie mam zamiaru z tych ryfli na kolanach tego dłubać, chciało się taras drewniany to trzeba i takie rzeczy znieść, oczywiście nie zamieniłbym na żaden inny.

super mi się podoba twoja pergola, chcę robić bardzo podobną ale na pół tarasu (poniżej wizualizacja), tylko nie wiem kompletnie skąd materiał na górę i na boki, są sklepy firmy co robią na wymiar? masz jakiś namiar? jak z rozsuwaniem góry u ciebie, jest to na jakichś prowadnicach lub czymś podobnym?

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180616_200337.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	416636
Nie wiem czy to cię pocieszy, ale u mnie też na 1 desce są takie plamki, dodatkowo kapnęła też żywica z pergoli a to drewno konstrukcyjne KVH miało być takie idealne.

Materiał na roletę poziomą kupiłem w necie, to codura. Dałem ten materiał krawcowej i ona uszyła mi roletę i nabiła oczka montażowe, trochę słabo jej to wyszło.
Roleta jest ściągana do ściany kiedy pada, przesuwa się na stalowych linkach puszczonych prze oczka montażowe. Możesz też zamówić w tej firmie, masz tam system montażowy, jak go zobaczysz to będziesz wiedział o co chodzi

http://www.zaglesloneczne.pl/