dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 444

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Pod

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    GOP
    Kod pocztowy
    44-120
    Posty
    586

    Domyślnie

    Cytat Napisał stingeros Zobacz post
    Słuchaj z tego co widzę to masz dom 93m2 użytkowej. Jak możba wyliczyć w tak małym domu z naddatkiem 380tyś a ostatecznie wyszło 500tyś?? Tzn. twoje wyliczenia nie mialý nic wspólnego z prawdziwym kosztorysem budowy. No sorry. Musiałeś kompletnie nie policzyć istotnych rzeczy. Zresztą poł bańki na taki domek to jest masakra. Przychodzi mi na myśl blaty z trawertynu i marmurowe parapety
    500tyś z działka która kupiłem powiedzmy w kwocie 100tyś co było bardzo okazyjnie w moim mieście. Sam domek mysle że kosztował 400tyś bez obejścia. Żadnych ekstrawagancji, nadroższą rzeczą była PC (22tyś) i kuchnia z AGD (okolo 22tyś bo pierwszego stolarza wyrzuciłem w polowie roboty co kosztowalo mnie z 2-3tys). Do zrobienia została kostka (mysle że 20tyś)i ogrodzenie frontowe (mysle że 10tyś). Domek mam rowno 100m plus garaz 18m2. Jak myslisz że 400tys to dużo za taki domek to znaczy że za duzo czytasz marzycieli z tego forum albo nic nie budowales w ostatnich dwoch latach.
    Ostatnio edytowane przez Pod ; 26-02-2019 o 06:59
    Pow. grz. podlóg 100m2 (93m2 ogrzewane) Sciany Porotherm 24cm+16cm styro(λ0.032), posadzka na gruncie styro 12-13 cm (λ0.037), stropodach 35cm (ekofiber λ0.037), fundament 8cm XPS okna 3S Uw=0,75, 100% OP, WM+reku,
    Pci Samsung EHS 9KW.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony