dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Angry 3 (TRZY!) cm izolacji podłogi na gruncie w ogrzewanym garażu/piwnicy :/

    Witajcie szanowni współtowarzysze budowlanej niedoli
    Obserwuję forum od dłuższego czasu i dowiedziałem się tu wielu ciekawych rzeczy, sporo tematów dzięki Wam uratowałem, ale teraz poległem...
    Otóż, szykuję się do wylewek i o ile na naziemnych kondygnacjach nie ma problemu (większego ) to w przypadku piwnicy/garażu (zagłębionej w gruncie) już jest spora zagwozdka:
    W wyniku jakiegoś błędu wykonawczego (dom zakupiłem w SSZ, więc nie miałem na to wpływu), żeby wykonana wylewka (z ogrzewaniem podłogowym!) zgrała się ze schodami (nie mam już możliwości nadlania), bramą garażową (nie ma możliwości podniesienia, to szeregówka) itp, izolacji pod wylewkę mogę położyć zaledwie 3 cm, a w niektórych miejscach (może 20% powierzchni) 5 cm. Tak, 3 do 5 cm izolacji podłogi w ogrzewanej piwnicy. Wiem, masakra.. Wg projektu pod chudziakiem żadnej izolacji nie ma - 15 cm podsypki i 10 cm betonu. Muszę się zmieścić w 9-10 cm (duże nierówności) z izolacją i wylewką betonową.
    Doradźcie proszę, jaki materiał izolacyjny zastosować, żeby to była naprawdę dobra izolacja?
    Dodam, że całość jest ogrzewana przy użyciu gruntowej PC.
    Ostatnio edytowane przez Ryba4 ; 10-05-2019 o 20:12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony